AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2589132 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


 
   BOZDOĞANSPOR nereye...   24.09.2008
Ramazan ayında hatta Bayram da bir Bozdoğanspor yazısı da olurmu diyenleriniz olabilir. Doğru aslında ama her Ramazan da birçok kardeşlik, saygı, sevgi yazıları yazılır- ki bizde yazdık – sonuçta herkes yine aynı kalıyor ve bildiğini yapmaya devam ediyor.

İnsanlar değişmiyor. Aldığı kültür ve eğitim ne kadar ise o kadar gelişiyor. Bir aylık Ramazan’ da elini eteğini kötü diye nitelenebilecek işlerden çekenler de oluyor. Ama onlar bile bir ay sonra eski düzenlerine dönüyor.

Şahsen, benim toplumdan fazla bir umudum yok. Herkes kendi çıkarını düşünüyor. Zengini ve fakiri ile bu böyle..Başkaları yapsın, biz faydalanalım mantığı da fazlası ile hakim. Kimse elini taşın altına koymuyor.

İşte biz yıllarca elimizi taşın altında tuttuk. Benim Bozdoğanspor’ dan ne çıkarım oldu. Sadece ZARAR…Hiçbir maddi ve manevi yararını görmedim.

Ama nasıl bir olay tam çözemesem de , yöneticilik sıfatlarımın tümünden arınmış olsam da yine de takımı izlemekten, yardım etmeye çalışmaktan geri duramıyorum. Birkaç geri zekalı bu durumu anlayamıyor ve dişlerini gıcırdatıyor da olsa bunlar hiçbiryere faydası dokunmamış sadece konuşarak etrafa zarar vermeye çalışan klasik tipler…Ama onlarında rahat olmaları gerekir. Sıradan bir izleyici konumuna hızla geçiyorum. Takım benden sonra başarısız olsun ve beni hiç aramasın gibi bir duygu içinde olmadan, takımın başarılı olması için yine de destek vermeye çalışıyorum. Ama dediğim gibi bu giderek azalan bir ivme ile birkaç ay sonunda bitecek bir ilgi…Sonrasında dışarıdan sevmeye devam edeceğiz …Onu nede olsa BİZ büyüttük ve bu günlere getirdik…. BİZ… Küçük bir guruptuk….

Şimdi Bozdoğanspor kısmen yenilenmiş yönetimi ve teknik ekibi ile yola devam ediyor. Bu yıl hedef daha yukarıları ve takım bunu başaracak… Bundan eminiz…

Takım bu yıl yine teknik yönetimini Erkan Eyiol öğretmene teslim etti. Beden eğitim öğretmeni olan bu arkadaşımız geçen yıl iyi bir yönetim göstermişti. Bu yıl bunu pekiştirmesini bekliyoruz.

Takıma birde manejer geldi. Mustafa Yılmaz isimli, yine beden eğitimi öğretmeni arkadaş, takım ile ilgili her türlü sorunu aşmaya çalışacak . Bu bir anlamda Bozdoğanspor’ un ( Bozdoğan Belediyespor oldu ama ben böyle söylemeyi daha sevimli buluyorum ) profesyonelleşmeye başladığının da bir işareti…

Bu ekip, yönetim ile birlikte giden oyuncuların yerine transferler gerçekleştirdi. Takım önemli ölçüde geçen yılki kadrosunu kurarken kaleye Fevzi Boyacı getirildi.Kaleci Ömer ise geçen yıl Nazilli de profesyonel oynamaya başlamıştı. Fevzi aynı zamanda Sarıoğlu Lokantasında çalıştığından Bozdoğan’ da ikamet eden bir kişi. Geçen yıl amatörde oynamış tecrübeli bir eldiven. Teknik ekip ligde başarılı olacağını düşünüyor. Yedek kaleci olarak Yıldızspor’ dan bir kaleci gelmek üzere. Bu arada Yıldızspor Başkanı Haluk Alıcık arkadaşımız ile takımın güzel diyalogları var ve her iki takım birbirine her geçen sene daha çok destek veriyor ki bu durum da güzel bir dayanışma örneği olarak anılmaya başlanabilir…

Defansa Kemal Danış öğretmen libero stofer olarak geldi. Kemal , Atça takımında oynamış, Örentaht köyüne öğretmen olarak atanmış 29 yaşında bir arkadaşımız. Tecrübesi ve fiziği ile takıma katkı yapacağından şüphe edilmiyor.

Yine bir başka beden eğitimi öğretmeni Feridun arkadaşımız ise Kemer HES ilköğretim okulunda görevli ve orta sahada çok iyi işler yapacağına inanıyoruz. Görüldüğü gibi takımda Bozdoğan’ da yaşayan insanlardan azami ölçüde faydalanmak düşüncesi de var. Bu aynı zamanda takıma maddi olarakta bir katkı yapmakta…

Takımın stoperi geçen yılki Hüseyin Sarıkaya, ön libero ve sol stoper İsmail Sarıçiğdem yine takımdalar. Geçen yıl çok başarılı maçlar oynamışlardı. Solda Nazilli Paf takımının kaptanı Gökhan Bilek henüz 18 yaşında gelecek vaad eden bir oyuncu..Yine Ahmet Kobak sol tarafın sorumlusu …Solda Üniversiteden genç Mustafa Tarhan ‘da yine çok şeyler beklenen oyunculardan.

Takımın sağ kanadı olduğu gibi yenilendi. Sağ bek Gökhan Araç yine takımda kalır iken bu yıl Yunus Tunç ve Hakan Demir , İsabeyli takımından geldi. Bu iki oyuncu sağ kanatta hazırlık maçlarında yüksek performans ile oynadılar. İsabeyli takımında en iyi oyuncularıydı denebilir…Takıma çok katkı yapacağı düşünülüyor.

Orta sahada Volkan Taşdelen, İbrahim Tuna, geçen yıldan oyuncularımız. İbrahim Bozdoğan’ ın çocuğu .. Yeteneklerini tam olarak sahaya yansıtır ise bu yıl takımın yıldızlarından olabilir.Doğukan Durmuş, polis Kamil arkadaşımızın oğlu. Çorluspor da profesyonel oynamış 18 yaşında önemli bir yetenek. İzlemekten keyif alacaksınız. Bu çocuk ileri de – çalışır ve sebat ederse- bir yerlere rahatlıkla gelebilir.

Muhsin Çolak… Bu yılın en önemli transferi gibi… Nazilli de herkesin bildiği, Denizli’ de süper amatörde önemli oyunculardan kabul edilen, ayağına topun çok yakıştığı bir oyuncu…Son hazırlık maçında rakibin kötü bir tekmesi iye 15 gün sahalardan uzaklaşırken, tribünde de “ ya.. çocuğa nazar ettik” yakınmaları geliyordu…

Savaş Şahan, Körtekeli, genç takımdan yetiştirdiğimiz bir yetenek. Boyu kısa ama futbolu güzel. Biraz kendine dikkat ederse sağ açığın değişmezi olabilir… Orta sahada Bozdoğan’ lı iki genç yetenek daha var. Cemre Mumen ve Himmet Kanat…Her ikisi de 1992 doğumlu ve ilk onbiri zorlayacak fizik ve yetenekte. Ama bu iki genç biri Anadolu Lisesinde , diğeri Bozdoğan Lisesinde son sınıf öğrencileri.. Gelecek yıl büyük ihtimal Üniversiteyi kazanacaklar ve geleceklerini Üniversite de arayacaklar doğal olarak. Ama eğer kalırlar ise takımın değişmezi olacakları kesin… İşte minik- genç takımdan yetiştirdiğimiz ve ailelerinin futbola izin vererek devam ettirdiği iki genç, tam takımı sırtlayacak ama ayrılıyorlar… Bu nedenle Bozdoğan’ lı çocuklar takımda daha az yer alıyor. Gelecek yıl takıma bunların yerine alacak 3 genç daha var ama bakalım onlar devam edebilecekmi?.. Onlar için en hayırlısı ne ise o olsun diyoruz…Ama takımda kalırlar ise ellerinden tutulacağından kuşkumuz yok… Forvette Batuhan Günay geçen yıldan çok başarılı olmuş bir oyuncumuz. Yine bizde..Yine başarılı olmasını bekliyoruz. Hüseyin Demiroğlu, namı diğer porto ise askerliğini yaptı geldi ve takımdaki yerini aldı. Kamışlar köyünden olan arkadaşımız bu yıl daha da olgun bir oylun sergiliyor. İki yıl önce Kuşadası maçında, Kuşadası takımını dağıtmıştı ve yöneticiler bu adamı bize verin diye ısrarla istemişlerdi. Oyun tutturabildiği zaman tutulamayan bir oyuncu kimliği var. Başarılı olmasını bekliyoruz.

Ahmet Kundakçı bir diğer transferimiz. Santrafor oynuyor ve askerden yeni geldi. Nazillispor takımında oynamış bir oyuncu. Henüz tam hazır değil. Hazır olduğunda önemli katkı yapacağını düşünüyoruz… Orta sahada Mutlu Demiroğlu Marmarisspor’ dan geldi. Körtekeli bir arkadaşımız. Henüz yeni geldi ama onunda orta sahada başarılı olmasını bekliyoruz.

İşte Bozdoğanspor takımı bu oyunculardan kurulu… Çoğu Bozdoğan’ lı ya da Bozdoğan bağlantılı ve kalanlar da tamamen Nazilli yöresinde ikamet edenlerden kurulu… Biz Aydın ‘ da çok az paralar ile ayakta kalmayı başarmış, önemli başarılara imza atmış bir takımız ve yönetimiz…Halen Aydın’ da en çok korkulan takım olduğumuz iddiasındayım.

Bu takımdan oturduğu yerde şampiyonluk bekleyenler var...Bu takımdan heryıl ilk üçe girmesini bekleyenler var... Bunlar futbolun uzaktan izleyicileri. Tv seyircileri kişiler.. Gerçeklerden uzaktan yakından bilgisi olmayan kişiler. bu takım bu yıl başarılı olur buna eminiz ancak başarı derece değildir. Başarı gençelere spor olanağı sağlamaktır, ligin iyi ve korkulan takımı olmaktır, kalıcı olmaktır, düzeyli olmaktır. Buna derece de gelir ise başarı taçlanmış olur sadece.. Yine de unutmayalım bizim harcadığımız paranın 2-3-4 katını harcayan 3-5 takım var. Her yıl da oluyor. bu takımlar aynı zamanda hakemlerle de yakın ilişki içindeler. Maddi olarak ve konum olarak bizden çok avantajlılar. Bunları unutmayarak başarı bekleyelim.

Geçen yılki takımdan çok daha güçlü bir takım.. Geçen yıl yedek oyuncu, alternatif oyuncu sıkıntısı çeken takımda bu yıl her mevkide büyük bir rekabet var. Takımda arkadaşlıkta çok önemli düzeyde ..Yetenekli oyuncular arttı.. Takım geçen yılda ilk üçe oynayabilirdi ama ilk yarıda çok fazla gereksiz puan kayıpları yaşandı. Bu nedenle bir teknik kadro değişikliğine gidildi..

Alt yapıda ise A genç, B genç, 14 ve 13 yaş guruplarında 4 takım ile amatör mücadele verilecek. Toplam da 100 civarında çocuk spor yapıyor ve alt yapıda sürekli sporcu yetiştiriyor.

Bu yıl geçen yıla göre çok önemli bir başka artı ile lige giriyoruz. BOZDOĞANSPOR TESİSLERİ TAMAMLANDI

Bu çok önemli…2010 yılında süper amatör kalkıyor ve bölgesel lig kuruluyor. 4. lig gibi. Buraya sadece tesisi olan takımları alacaklar. Aydın da tesisi olan takım sayısı ile 5-6 tane…Doğu bölgesi olan bölgemizde ise sadece biz sahibiz.

Bu tesiste futbolcular her türlü ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Sıcak suları, soyunma odaları ve dolapları ve küçük bir kafeteryaları var… 30 futbolcuyu ağırlama kapasitesine de sahip…Bu eser belediye başkanı Tümer Apaydın’ ın bir eseridir. Kutluyoruz…Gelecek nesillerede kalacak bir eser… Gelecek yıl ise her şey çok daha iyi olacak. Spor Bakanlığından çıkan ödenek ile hem saha yenilenecek, hem tribünler yapılacak, hem de yıllardır söylenen tenis kortu, halı saha, çocuk ve koşu parkları, kafeteryalar yapılacak. Orası tam bir spor merkezi olacak…

VEeeeeee.. Kapalı Spor salonu. …İşte 4 ay sonra hazır….Kışları futbolcularımız ve diğer sporcularımız kapalı alanda spor yapma olanağı da bulacak. Çok önemli bir artı. Diğer spor branşlarında da takımımız ülke çapında adını duyurabilir.

Birde seyirci takıma sahip çıksın. Çıkmıyor. İyi futbolu görürse coşuyor, biraz kötü futbolda eleştiriyor. O zaman üç büyüklere bakın.. Kaçan gollere ve oynana oyuna bakın ve birde bize bakın. Üç büyüklerden beklenen futbolu seyirci bizim takımdan bekliyor... Biraz insaflı olmak , sabırlı olmak ve çocuklara kötü günüde de olsa moral vererek güven vermek gerekiyor..

Tüm bunlar kolay olmadı. Her şeyi 8 yıl önceden kurguladık ve planladık. Aynı doğrultuda takımımız ilerliyor. Bize göre devler ile, geçmişte 1.2. liglerde oynayan takımlar ile oynuyoruz. 2010 yılında daha büyük takımlarla ve Aydınspor ile birlikte oynamakta mümkün gibi gözüküyor…

İleriye daha da açılmak ve 3. lig düzeyinde oynamakta mümkün. Ama zaman gerek. Alt yapıdan 5-6 oyuncunun A takım seviyesinde gelişmesini beklemek gerek. Sahanın gelecek yıl yapılacak olması ile tüm bunlarda mümkün..

Sadece konuşmaktan başka bir şey yapmayan, konuşarak insanları küstüren, yıldıran birkaç aptal- gerizekalı adam olmasa belki takımımız çok daha iyi yerlerde de olurdu. Biraz maddi katkı da iyi olurdu tabii..

Ama eylem adamı olan bizler, laf değil iş üretiyoruz. Kimse görmese de, anlamasa da, takdir etmese de bunlar yapılıyor. Herkes her şeyin içinde olmak istiyor ama katkı yapamıyor veya yapmıyor. Bu takım, her alanda olduğu gibi, katkı yapmak isteyen herkese açık.. Laf etmeyin gelin yönetime girin, maddi destek sağlayın..

Ben takımımızla ve bu günlerimiz ile gurur duyuyorum…Yaptıklarımla ve yaptıklarımızla övünüyorum… Malzemecisinden , başkanına emek veren herkesi kutluyorum…Eleşterin herkesi de bu yazıları okuduktan sonra , anladıktan sonra eleştiri yapmaya ve yapıcı eleştiriler yapmaya davet ediyorum…

Kalın sağlıcakla… Bozdoğanspor’ a başarılar…Hayırlı Bayramlar, Ramazanlar…

Bozdoğan üzerinde güneş ve aydınlık hep daim olsun…

.: www.bozdogan.org :.

Yayınlanan Diğer Yazılarım


  AKP ve ATATÜRK  17.11.2017  661
  Bozdoğan MYO yu AKP ilçe Yönetimi (isterlerse  23.08.2017  482
  Deprem ve Bozdoğan   21.07.2017  386
  Adalet yürüyüşünde aklıma takılanlar  10.07.2017  365
  Okuyun gençler. Çok geç olmadan...  19.05.2017  1743
  Bzodoğan referandum analizi  17.04.2017  2465
  Her vatansever hayır demek mecburiyetinde...  02.02.2017  579
  ÜLKEMİZDE NELER OLUYOR-NE YAPMALI  21.12.2016  778
  Hukuk ve Yargı ne kadar önemli anlaşıldımı ac  06.10.2016  761
  Yeni Fetöler yaratılmasın...  02.09.2016  785
  BOZDOĞANLILAR KÖYE GERİ DÖNÜN...  23.02.2016  1321
  Türkiye terörü bitiremez-ÇIKMAZDAYIZ..  18.02.2016  902
  3 Maymun,3 muhalefet ve CHP  18.01.2016  1022
  CHP il başkanlığının kaybedeni Bozodğan  28.12.2015  1190
  Kendi ayağına sıkan MUHALEFET Partileri...  05.11.2015  1259
  Ankara ' da yaşananlar...  12.10.2015  1079
  Güzel ve ömre bedel Bozdoğan  25.08.2015  1265
  BOZDOĞAN VE AYDIN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ.  08.06.2015  1418
  Haydi kent müzesi kuralım...  28.04.2015  1370
  İKİ ÇANAKKALE  18.03.2015  1132
  Aydın milletvekili adayları kimler olacak  27.02.2015  1142
  Halkımız bilinçsizmi? Öncüler bilinçlimi...?  18.02.2015  832
  Bir kişi fazla okusun diye  10.12.2014  1137
  GECİKMELİ YAZILAR  28.11.2014  1266
  Boş yazı...  22.10.2014  1130
  Mülteciler neden Türkiye'ye sığınıyor  24.09.2014  1152
  BALKANLAR...  20.08.2014  1109
  OLMAK veya OLMAMAK...Seçmek veya seçmemek...  19.06.2014  1103
  Antep- Urfa- Mardin gezisi  06.06.2014  1037
  GÜNEYDOĞU:Saptamalar ve değişen algılarım  20.05.2014  1049
  sıradan vatandaşın büyük adımı  12.05.2014  1172
  SEÇİMİN HALLERİ-Küçük ilçelerin büyük seçimle  14.04.2014  1237
  Bozdoğan -ve Aydın-seçiminin yorumu.  31.03.2014  1320
  AYDIN SİYASETİ   18.03.2014  1168
  Bozdoğan siyasetinde son gelişmeler  06.03.2014  1318
  Belediye Meclis Listeleri...  21.02.2014  1215
  Albay Ali Türkşen MEKTUBU  09.01.2014  1199
  Neler oluyor ve 2020 de Türkiye   18.12.2013  1231
  Asıl Gizlemek İhanettir: CAN DÜNDAR  09.12.2013  1184
  KÜRTÇÜLÜK- Kurt istan…  21.11.2013  1075
  Bu ülke sizin değil sn Başbakan  08.11.2013  1046
  Herşey gözünüzün önünde olmakta...  09.10.2013  1232
  AVRUPA- 2 ( Devam )  16.09.2013  1083
  AVRUPA  23.08.2013  1071
  Sıcak yaz siyaseti günleri  28.06.2013  1157
  HALKA ZULÜM HAKMI; YA DA ATATÜRKÇÜLERE   03.06.2013  1105
  SLİKON VADİSİ  30.05.2013  939
  SONSUZ APTALLIK  20.04.2013  1501
  Yapacak bir şey yok !?  11.04.2013  1238
  KADIN HAKLARI NELERDİR-Yasal düzenlemeler  08.03.2013  1186
  Yeniden Bozdoğanspor ve geleceği   20.02.2013  1065
  NAİLE UZUN PANK- Bir masal  04.02.2013  1556
  Meslekte 25 yıl ve plaketler...  07.01.2013  1244
  Duymak istemeyene, görmek istemeyene anlatama  27.12.2012  1229
  Taraf Gazetesi bertaraf olurken özgür basın.  17.12.2012  1114
  Bozdoğan çok iyi bir sınav daha verdi  28.11.2012  1338
  Merkez İlköğretim nasıl kurtuldu..  11.11.2012  1013
  Büyükşehir olmak iyi mi kötü mü , nasıl?  12.10.2012  1493
  TÜRKİYE NEREYE  24.09.2012  1234
  Gece uzun sürsede gün doğar...  27.08.2012  1314
  MERKEZ İLKÖĞRETİM- TARİHİMİZ-SON ÇAĞRI  20.07.2012  1181
  BOZDOĞAN & BOZDOĞAN  04.07.2012  1412
  ADLİYELERKAPANIYOR-SIRA BOZDOĞAN' A GELİYOR  18.06.2012  1352
  Sezer' in hakkı Sezer' e  09.06.2012  1179
  Böyle bir 19 Mayıs  19.05.2012  1263
  GÖ Z A L T I ...  10.05.2012  1517
  Camiyi ahır yapmak   25.04.2012  1388
  A V U K A T   06.04.2012  1234
  MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU  12.03.2012  1291
  Güç Savaşları  13.02.2012  1301
  Adalet nereye koşuyor  26.01.2012  1277
  2011 de BOZDOĞAN  30.12.2011  1329
  Bozdoğan da kadına şiddet  28.11.2011  1486
  DEPREM ve BOZDOĞAN  11.11.2011  1210
  ACI ÖFKE ÜZÜNT܅ AMA ÇARE NE?  20.10.2011  1265
  BAHİS nasıl oynanmalı  29.09.2011  979
  Çocuğunuz büyürken...  19.09.2011  1092
  Ne olacak bu Fener’ in hali?  07.09.2011  975
  Acayip şeyler oluyor...  30.06.2011  1376
  Seçim değerlendirmesi  13.06.2011  1231
  Konuşacakken susmak, Susacakken konuşmak  12.05.2011  1214
  Bozdoğanspor yükselişi  25.04.2011  1167
  Aday adayı partili nefer  12.04.2011  1326
  Sıcağı sıcağına ön seçim değerlendirmesi  04.04.2011  1071
  ÜNİVERSİTEYE GİRİŞ- İşkencesi  28.03.2011  967
  Serdar Akinan' dan Libya yazısı  21.03.2011  1116
  Geçmiş olsun JAPONYA  16.03.2011  1152
  700 yıllık öğüt  08.03.2011  1062
  Bahar siyaseti  18.02.2011  1235
  Mısır ve Ortadoğu ' de neler oluyor?  03.02.2011  971
  Başarılar Bozdoğanspor...  19.01.2011  1059
  MESLEK YÜKSEK OKULUMUZ NEREYE ?  26.12.2010  1057
  EĞİTİMDEKİ SORUNLAR- 1  08.12.2010  1196
  İlçemizdeki üzücü olaylarda artış   22.11.2010  1284
  H E S.....ler....  04.11.2010  1004
  Suyumuz neden kapatılıyor...?!...  15.10.2010  1326
  S O N B A H A R . . .   04.10.2010  1221
  Bozdoğan' da gecenin öteki yüzü..  22.09.2010  1156
  NİHAT GENÇ artık yazmayacak mı ?  16.09.2010  1175
  Bozdoğan sonuçlarının değerlendirilmesi  13.09.2010  1102
  Evet mi çıkar Hayır mı ?   25.08.2010  1277
  HAYIR zamanı…  10.08.2010  1089
  Einstein'dan hayat dersi   29.07.2010  1199
  Ahmet Hakan neden "HAYIR" dedi.  12.07.2010  1031
  M . Y . 0 .  02.07.2010  1015
  Tersine açılım   16.06.2010  1049
  Kuşkulu akıllılar- küstah aptallar  31.05.2010  1090
  Sempozyum nasıl geçcti.  20.05.2010  996
  Komplocular kazandımı, Baykal bitti mi ?  10.05.2010  1215
  Yaza girerken...  03.05.2010  985
  Anayasa' ya Bozdoğan ne diyor  12.04.2010  1232
  Aşık Veysel' in eşi nasıl kaçtı?  30.03.2010  1105
  Bozdoğan’ a sığınmak...  18.03.2010  1105
  CHP İl Kongresi  08.03.2010  957
  Türkiye anatomisi. Geleceğe bir bakış ( Le Mo  22.02.2010  1057
  Patlayan kanal olayı  08.02.2010  1167
  Bekir Coşkun - Darbenin iyisi  29.01.2010  1016
  Nazilli' den İzmir' e demiryolu olur mu ?  15.01.2010  1244
  * YENİ * YILINIZI * KUTLARIZ**   31.12.2009  1132
  MAĞDUR.....  23.12.2009  1091
  RASİM MENTEŞE...  07.12.2009  1269
  Kabak tadı veren konular..  19.11.2009  1160
  Şehit babaları nerde ?  04.11.2009  1153
  İlçemizde boşanmalar neden arttı.  20.10.2009  1160
  Bozdoğan' da başı önde adamlar...  08.10.2009  1448
  Bu düzen hep böylemi ?..  28.09.2009  1138
  Konserleri seviyoruz...  22.09.2009  1181
  Hastanelerin durumu ve hastanız varsa ne yapm  15.09.2009  1211
  Mehmet nasıl kurtuldu  08.09.2009  1237
  Eğitimdeki büyük yükseliş  25.08.2009  1014
  TEŞEKKÜRLER BÜLENT TEKBIYIKOĞLU. YOLUNUZ AÇIK  29.07.2009  1047
  Tatil herkesin hakkı ama..  22.07.2009  1064
  Güzel Ülkem nereye ?  07.07.2009  1243
  D E D İ K O D U . . .  24.06.2009  1252
  Bozdoğan' da stres ve dedikodu...  15.06.2009  1317
  Zengin müsrif çevreci vatansever: Hangisiyiz   01.06.2009  1232
  ADD ÇYDD ve Türkan Hanım...  20.05.2009  1249
  Baharı beklerken...  08.05.2009  1258
  NEREDEEEEN NEREYE…  23.04.2009  1268
  Beyaz Rüzgar gibi geldi geçti...  16.04.2009  1235
  Gurur Duyuyorum....  08.04.2009  1282
  Tümer Apaydın' a büyük güvenoyu  30.03.2009  1265
  “BOZDOĞANLI” ASALETİ- Ramazan Topoğlu  21.03.2009  1681
  SEÇİMLER VE BİZ  12.03.2009  1168
  Adaylar ve Bozdoğan  25.02.2009  1484
  Kimi dinleyelim ?kime inanalım?  13.02.2009  1467
  AYDIN ÇOK ZENGİN OLACAK  02.02.2009  1360
  BATI en çok hasta adamı sevdi  14.01.2009  1447
  ISSIZ ADAMLAR  08.01.2009  1270
  Özür dileyen vatan hainidir.Canan Arıtman ise  25.12.2008  1351
  KRİZ GELDİ.  17.12.2008  1161
  Halk aday arıyor mu ?  28.11.2008  1473
  Mustafa- Musti yada Mustafa Kemal  10.11.2008  1500
  Üniversite ve öğrencilerimiz ne durumda ?  30.10.2008  1327
  Günlerden pazardı ve birşeyler yapmalıydı  20.10.2008  1330
  Çocuklarımız ölürken laf üretenler...  07.10.2008  1313
  BOZDOĞANSPOR nereye...  24.09.2008  1678
  Kahramanlar  10.09.2008  1357
  BURS VERECEK ÜÇ KİŞİ  27.08.2008  1534
  Kötü yönetiliyor ve kaybediyoruz  17.08.2008  1238
  Bravo Karacasu  05.08.2008  1763
  Nükleer santrallere evet   22.07.2008  1283
  İlk Köylü Protestosu   07.07.2008  1304
  Şiir gibi bir gece...  03.07.2008  1360
  ADAM OLMAK  13.06.2008  1510
  Milli takımdan başarı beklemiyorum  06.06.2008  1312
  Su Hayattır Ama Bazen de Hayat Alır  03.06.2008  1443
  Vakıflar Yasası - Hristiyan Yasası  25.05.2008  1348
  Queen Elizabeth Çanakkale ' yi geçti mi ?  17.05.2008  1435
  1968-2008 Bozdoğan Fotoğrafları  13.05.2008  1907
  Bozdoğan' da Eğitim ve Koşulları  29.04.2008  1489
  KÖYLERİMİZ  14.04.2008  1597
  DOST ARAYAN , DOSTU OLAN VE OLMAYANLARA...  31.03.2008  1578
  NİHAT GENÇ  24.03.2008  1530
  Anket ve vardığımız sonuçlar  11.03.2008  1434
  Eğitimi Kalkındırma Derneğine haksız eleştiri  27.02.2008  1440
  Bir beyin sporu: BRİÇ  19.02.2008  1496
  HAYALLERİN BİTTİĞİ GÜNLER…  06.02.2008  1665
  HASTANE konusunda son gelişmeler  26.01.2008  1503
  Dünya Türk ve Bozdoğan mutfağı  16.01.2008  1726
  TOKİ evleri  09.01.2008  2293
  Savaş ve Barış  31.12.2007  1367
  Gazete çıkarıyoruz. Ama şerefsizce değil...  21.12.2007  1984
  BAYRAM FOTOĞRAFLARI  18.12.2007  1691
  TARİH BİLİNCİ ve MEHMET NİYAZİ  08.12.2007  1440
  İLÇEMİZE HASTANE İSTİYORUZ  21.11.2007  1501
  Yeni bir dönem - SERBEST KÜRSÜ  14.11.2007  1779
  Ateş düştü-yaşam sürüyor  03.11.2007  1530
  Ülkemiz nereye gidiyor?  25.10.2007  1436
  Geçmişe müzikle dönüş  19.10.2007  1980
  BOZDOĞAN ZEYBEĞİ  11.10.2007  1844
  MUTLULUK  06.10.2007  1311
  Liselerimiz, velilerimiz ve Bozdoğan'da eğiti  26.09.2007  1864
  Bozdoğanspor-gerçekler ve ayrılık zamanı  17.09.2007  1595
  NE YAPMALI ?  06.09.2007  1459
  Yüksek Okul sorunlu başlıyor...  27.08.2007  1437
  İZMİR  19.08.2007  1910
  YAPRAK DÖKÜMÜ  07.08.2007  1573
  Seçimlerde Bozdoğan  23.07.2007  1663
  Vatan mevzubahisse gerisi teferruattır  18.07.2007  1366
  Tekirdağ' lı öğrenciler  11.07.2007  1469
  Günlük yaşamdan resimler  03.07.2007  1676
  Sıcak, daha da sıcak olacak...  27.06.2007  1634
  Bozdoğan' da seçilmiş olmak zor  18.06.2007  1626
  Bir yaşımıza daha girdik.Dört olduk...  11.06.2007  1637
  Milletvekili adayları ve Bozdoğan  06.06.2007  2615
  Önseçim ve seçim  30.05.2007  1554
  Vatan elden giderken at gözlüğü takmak  16.05.2007  1466
  MENDİL  09.05.2007  1619
  Kuraklık ve Afet Bölgesi   03.05.2007  1476
  Çağlayan Tandoğan  29.04.2007  1501
  Su Uyur Düşman Uyumaz  23.04.2007  1584
  Yeterince tanımadığımız okulumuz METEM  16.04.2007  2065
  Belediyenin son bir yılının değerlendirmesi  01.04.2007  1701
  ÜNİVERSİTEYİ KURANLAR  17.03.2007  2654
  C E M R E  08.03.2007  1718
  Ne kadar tarafız  04.03.2007  1507
  DEVE GÜREŞİ   26.02.2007  1849
  GERÇEK HABER  14.02.2007  2054
  Kahraman bakkal supermarkete karşı  03.02.2007  1687
  Küresel sorunlar bizimde sorunumuzmudur ?  28.01.2007  1561
  H.Dink' in ölümü karşısında ne yapabiliriz  21.01.2007  1780
  Yeni Hedefler...  10.01.2007  1736
  Nasrettin hoca ve Noel baba  03.01.2007  1785
  2006 son dönemlerin en güzel yılı oldu  26.12.2006  1800
  Yaprak tütünde kapandı ya...  18.12.2006  1868
  Üniversite öğrencileri ile söyleşi -2  13.12.2006  1853
  Üniversite öğrencileri ile söyleşi-1  09.12.2006  1953
  Dolandırıcı nasıl anlaşılır ?  03.12.2006  1836
  BOZDOĞANSPOR ŞAMPİYON OLAMAZ  26.11.2006  1852
  Yeni bir dönem...  12.11.2006  1764
  SEMERKANT  01.11.2006  1765
  Bayramdan kısa notlar  26.10.2006  1749
  Orhan Pamuk, Nobel ve Fransa  16.10.2006  1696
  Bir pazar sabahı...  08.10.2006  1937
  Kısa Kısa ....  04.10.2006  1667
  Ankara Kulisleri  21.09.2006  1743
  Bir maç analizi  15.09.2006  1579
  Dünyanın en mutlu insanları  09.09.2006  1810
  Yeni adli yıl başlarken...  06.09.2006  1538
  ZAFER....  31.08.2006  1708
  Üniversite ve Festival  29.08.2006  1604
  Büyük Parkta 2. buluşma  26.08.2006  1673
  BÜYÜK BULUŞMA  23.08.2006  1588
  Bozdoğan Belediyespor 2007..  18.08.2006  1810
  Buluşmayı iptal ediyoruz...  09.08.2006  1649
  İki Düğün...  01.08.2006  1935
  Gangımak  27.07.2006  1734
  Bozdoğan' dan geçen bir Şair Eşref  16.07.2006  1771
  Havai fişekler artık atılmasın..  10.07.2006  1735
Tüm hakları saklıdır ( ©)