AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2331 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2214969 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


 
   BOZDOĞANSPOR nereye...   24.09.2008
Ramazan ayında hatta Bayram da bir Bozdoğanspor yazısı da olurmu diyenleriniz olabilir. Doğru aslında ama her Ramazan da birçok kardeşlik, saygı, sevgi yazıları yazılır- ki bizde yazdık – sonuçta herkes yine aynı kalıyor ve bildiğini yapmaya devam ediyor.

İnsanlar değişmiyor. Aldığı kültür ve eğitim ne kadar ise o kadar gelişiyor. Bir aylık Ramazan’ da elini eteğini kötü diye nitelenebilecek işlerden çekenler de oluyor. Ama onlar bile bir ay sonra eski düzenlerine dönüyor.

Şahsen, benim toplumdan fazla bir umudum yok. Herkes kendi çıkarını düşünüyor. Zengini ve fakiri ile bu böyle..Başkaları yapsın, biz faydalanalım mantığı da fazlası ile hakim. Kimse elini taşın altına koymuyor.

İşte biz yıllarca elimizi taşın altında tuttuk. Benim Bozdoğanspor’ dan ne çıkarım oldu. Sadece ZARAR…Hiçbir maddi ve manevi yararını görmedim.

Ama nasıl bir olay tam çözemesem de , yöneticilik sıfatlarımın tümünden arınmış olsam da yine de takımı izlemekten, yardım etmeye çalışmaktan geri duramıyorum. Birkaç geri zekalı bu durumu anlayamıyor ve dişlerini gıcırdatıyor da olsa bunlar hiçbiryere faydası dokunmamış sadece konuşarak etrafa zarar vermeye çalışan klasik tipler…Ama onlarında rahat olmaları gerekir. Sıradan bir izleyici konumuna hızla geçiyorum. Takım benden sonra başarısız olsun ve beni hiç aramasın gibi bir duygu içinde olmadan, takımın başarılı olması için yine de destek vermeye çalışıyorum. Ama dediğim gibi bu giderek azalan bir ivme ile birkaç ay sonunda bitecek bir ilgi…Sonrasında dışarıdan sevmeye devam edeceğiz …Onu nede olsa BİZ büyüttük ve bu günlere getirdik…. BİZ… Küçük bir guruptuk….

Şimdi Bozdoğanspor kısmen yenilenmiş yönetimi ve teknik ekibi ile yola devam ediyor. Bu yıl hedef daha yukarıları ve takım bunu başaracak… Bundan eminiz…

Takım bu yıl yine teknik yönetimini Erkan Eyiol öğretmene teslim etti. Beden eğitim öğretmeni olan bu arkadaşımız geçen yıl iyi bir yönetim göstermişti. Bu yıl bunu pekiştirmesini bekliyoruz.

Takıma birde manejer geldi. Mustafa Yılmaz isimli, yine beden eğitimi öğretmeni arkadaş, takım ile ilgili her türlü sorunu aşmaya çalışacak . Bu bir anlamda Bozdoğanspor’ un ( Bozdoğan Belediyespor oldu ama ben böyle söylemeyi daha sevimli buluyorum ) profesyonelleşmeye başladığının da bir işareti…

Bu ekip, yönetim ile birlikte giden oyuncuların yerine transferler gerçekleştirdi. Takım önemli ölçüde geçen yılki kadrosunu kurarken kaleye Fevzi Boyacı getirildi.Kaleci Ömer ise geçen yıl Nazilli de profesyonel oynamaya başlamıştı. Fevzi aynı zamanda Sarıoğlu Lokantasında çalıştığından Bozdoğan’ da ikamet eden bir kişi. Geçen yıl amatörde oynamış tecrübeli bir eldiven. Teknik ekip ligde başarılı olacağını düşünüyor. Yedek kaleci olarak Yıldızspor’ dan bir kaleci gelmek üzere. Bu arada Yıldızspor Başkanı Haluk Alıcık arkadaşımız ile takımın güzel diyalogları var ve her iki takım birbirine her geçen sene daha çok destek veriyor ki bu durum da güzel bir dayanışma örneği olarak anılmaya başlanabilir…

Defansa Kemal Danış öğretmen libero stofer olarak geldi. Kemal , Atça takımında oynamış, Örentaht köyüne öğretmen olarak atanmış 29 yaşında bir arkadaşımız. Tecrübesi ve fiziği ile takıma katkı yapacağından şüphe edilmiyor.

Yine bir başka beden eğitimi öğretmeni Feridun arkadaşımız ise Kemer HES ilköğretim okulunda görevli ve orta sahada çok iyi işler yapacağına inanıyoruz. Görüldüğü gibi takımda Bozdoğan’ da yaşayan insanlardan azami ölçüde faydalanmak düşüncesi de var. Bu aynı zamanda takıma maddi olarakta bir katkı yapmakta…

Takımın stoperi geçen yılki Hüseyin Sarıkaya, ön libero ve sol stoper İsmail Sarıçiğdem yine takımdalar. Geçen yıl çok başarılı maçlar oynamışlardı. Solda Nazilli Paf takımının kaptanı Gökhan Bilek henüz 18 yaşında gelecek vaad eden bir oyuncu..Yine Ahmet Kobak sol tarafın sorumlusu …Solda Üniversiteden genç Mustafa Tarhan ‘da yine çok şeyler beklenen oyunculardan.

Takımın sağ kanadı olduğu gibi yenilendi. Sağ bek Gökhan Araç yine takımda kalır iken bu yıl Yunus Tunç ve Hakan Demir , İsabeyli takımından geldi. Bu iki oyuncu sağ kanatta hazırlık maçlarında yüksek performans ile oynadılar. İsabeyli takımında en iyi oyuncularıydı denebilir…Takıma çok katkı yapacağı düşünülüyor.

Orta sahada Volkan Taşdelen, İbrahim Tuna, geçen yıldan oyuncularımız. İbrahim Bozdoğan’ ın çocuğu .. Yeteneklerini tam olarak sahaya yansıtır ise bu yıl takımın yıldızlarından olabilir.Doğukan Durmuş, polis Kamil arkadaşımızın oğlu. Çorluspor da profesyonel oynamış 18 yaşında önemli bir yetenek. İzlemekten keyif alacaksınız. Bu çocuk ileri de – çalışır ve sebat ederse- bir yerlere rahatlıkla gelebilir.

Muhsin Çolak… Bu yılın en önemli transferi gibi… Nazilli de herkesin bildiği, Denizli’ de süper amatörde önemli oyunculardan kabul edilen, ayağına topun çok yakıştığı bir oyuncu…Son hazırlık maçında rakibin kötü bir tekmesi iye 15 gün sahalardan uzaklaşırken, tribünde de “ ya.. çocuğa nazar ettik” yakınmaları geliyordu…

Savaş Şahan, Körtekeli, genç takımdan yetiştirdiğimiz bir yetenek. Boyu kısa ama futbolu güzel. Biraz kendine dikkat ederse sağ açığın değişmezi olabilir… Orta sahada Bozdoğan’ lı iki genç yetenek daha var. Cemre Mumen ve Himmet Kanat…Her ikisi de 1992 doğumlu ve ilk onbiri zorlayacak fizik ve yetenekte. Ama bu iki genç biri Anadolu Lisesinde , diğeri Bozdoğan Lisesinde son sınıf öğrencileri.. Gelecek yıl büyük ihtimal Üniversiteyi kazanacaklar ve geleceklerini Üniversite de arayacaklar doğal olarak. Ama eğer kalırlar ise takımın değişmezi olacakları kesin… İşte minik- genç takımdan yetiştirdiğimiz ve ailelerinin futbola izin vererek devam ettirdiği iki genç, tam takımı sırtlayacak ama ayrılıyorlar… Bu nedenle Bozdoğan’ lı çocuklar takımda daha az yer alıyor. Gelecek yıl takıma bunların yerine alacak 3 genç daha var ama bakalım onlar devam edebilecekmi?.. Onlar için en hayırlısı ne ise o olsun diyoruz…Ama takımda kalırlar ise ellerinden tutulacağından kuşkumuz yok… Forvette Batuhan Günay geçen yıldan çok başarılı olmuş bir oyuncumuz. Yine bizde..Yine başarılı olmasını bekliyoruz. Hüseyin Demiroğlu, namı diğer porto ise askerliğini yaptı geldi ve takımdaki yerini aldı. Kamışlar köyünden olan arkadaşımız bu yıl daha da olgun bir oylun sergiliyor. İki yıl önce Kuşadası maçında, Kuşadası takımını dağıtmıştı ve yöneticiler bu adamı bize verin diye ısrarla istemişlerdi. Oyun tutturabildiği zaman tutulamayan bir oyuncu kimliği var. Başarılı olmasını bekliyoruz.

Ahmet Kundakçı bir diğer transferimiz. Santrafor oynuyor ve askerden yeni geldi. Nazillispor takımında oynamış bir oyuncu. Henüz tam hazır değil. Hazır olduğunda önemli katkı yapacağını düşünüyoruz… Orta sahada Mutlu Demiroğlu Marmarisspor’ dan geldi. Körtekeli bir arkadaşımız. Henüz yeni geldi ama onunda orta sahada başarılı olmasını bekliyoruz.

İşte Bozdoğanspor takımı bu oyunculardan kurulu… Çoğu Bozdoğan’ lı ya da Bozdoğan bağlantılı ve kalanlar da tamamen Nazilli yöresinde ikamet edenlerden kurulu… Biz Aydın ‘ da çok az paralar ile ayakta kalmayı başarmış, önemli başarılara imza atmış bir takımız ve yönetimiz…Halen Aydın’ da en çok korkulan takım olduğumuz iddiasındayım.

Bu takımdan oturduğu yerde şampiyonluk bekleyenler var...Bu takımdan heryıl ilk üçe girmesini bekleyenler var... Bunlar futbolun uzaktan izleyicileri. Tv seyircileri kişiler.. Gerçeklerden uzaktan yakından bilgisi olmayan kişiler. bu takım bu yıl başarılı olur buna eminiz ancak başarı derece değildir. Başarı gençelere spor olanağı sağlamaktır, ligin iyi ve korkulan takımı olmaktır, kalıcı olmaktır, düzeyli olmaktır. Buna derece de gelir ise başarı taçlanmış olur sadece.. Yine de unutmayalım bizim harcadığımız paranın 2-3-4 katını harcayan 3-5 takım var. Her yıl da oluyor. bu takımlar aynı zamanda hakemlerle de yakın ilişki içindeler. Maddi olarak ve konum olarak bizden çok avantajlılar. Bunları unutmayarak başarı bekleyelim.

Geçen yılki takımdan çok daha güçlü bir takım.. Geçen yıl yedek oyuncu, alternatif oyuncu sıkıntısı çeken takımda bu yıl her mevkide büyük bir rekabet var. Takımda arkadaşlıkta çok önemli düzeyde ..Yetenekli oyuncular arttı.. Takım geçen yılda ilk üçe oynayabilirdi ama ilk yarıda çok fazla gereksiz puan kayıpları yaşandı. Bu nedenle bir teknik kadro değişikliğine gidildi..

Alt yapıda ise A genç, B genç, 14 ve 13 yaş guruplarında 4 takım ile amatör mücadele verilecek. Toplam da 100 civarında çocuk spor yapıyor ve alt yapıda sürekli sporcu yetiştiriyor.

Bu yıl geçen yıla göre çok önemli bir başka artı ile lige giriyoruz. BOZDOĞANSPOR TESİSLERİ TAMAMLANDI

Bu çok önemli…2010 yılında süper amatör kalkıyor ve bölgesel lig kuruluyor. 4. lig gibi. Buraya sadece tesisi olan takımları alacaklar. Aydın da tesisi olan takım sayısı ile 5-6 tane…Doğu bölgesi olan bölgemizde ise sadece biz sahibiz.

Bu tesiste futbolcular her türlü ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Sıcak suları, soyunma odaları ve dolapları ve küçük bir kafeteryaları var… 30 futbolcuyu ağırlama kapasitesine de sahip…Bu eser belediye başkanı Tümer Apaydın’ ın bir eseridir. Kutluyoruz…Gelecek nesillerede kalacak bir eser… Gelecek yıl ise her şey çok daha iyi olacak. Spor Bakanlığından çıkan ödenek ile hem saha yenilenecek, hem tribünler yapılacak, hem de yıllardır söylenen tenis kortu, halı saha, çocuk ve koşu parkları, kafeteryalar yapılacak. Orası tam bir spor merkezi olacak…

VEeeeeee.. Kapalı Spor salonu. …İşte 4 ay sonra hazır….Kışları futbolcularımız ve diğer sporcularımız kapalı alanda spor yapma olanağı da bulacak. Çok önemli bir artı. Diğer spor branşlarında da takımımız ülke çapında adını duyurabilir.

Birde seyirci takıma sahip çıksın. Çıkmıyor. İyi futbolu görürse coşuyor, biraz kötü futbolda eleştiriyor. O zaman üç büyüklere bakın.. Kaçan gollere ve oynana oyuna bakın ve birde bize bakın. Üç büyüklerden beklenen futbolu seyirci bizim takımdan bekliyor... Biraz insaflı olmak , sabırlı olmak ve çocuklara kötü günüde de olsa moral vererek güven vermek gerekiyor..

Tüm bunlar kolay olmadı. Her şeyi 8 yıl önceden kurguladık ve planladık. Aynı doğrultuda takımımız ilerliyor. Bize göre devler ile, geçmişte 1.2. liglerde oynayan takımlar ile oynuyoruz. 2010 yılında daha büyük takımlarla ve Aydınspor ile birlikte oynamakta mümkün gibi gözüküyor…

İleriye daha da açılmak ve 3. lig düzeyinde oynamakta mümkün. Ama zaman gerek. Alt yapıdan 5-6 oyuncunun A takım seviyesinde gelişmesini beklemek gerek. Sahanın gelecek yıl yapılacak olması ile tüm bunlarda mümkün..

Sadece konuşmaktan başka bir şey yapmayan, konuşarak insanları küstüren, yıldıran birkaç aptal- gerizekalı adam olmasa belki takımımız çok daha iyi yerlerde de olurdu. Biraz maddi katkı da iyi olurdu tabii..

Ama eylem adamı olan bizler, laf değil iş üretiyoruz. Kimse görmese de, anlamasa da, takdir etmese de bunlar yapılıyor. Herkes her şeyin içinde olmak istiyor ama katkı yapamıyor veya yapmıyor. Bu takım, her alanda olduğu gibi, katkı yapmak isteyen herkese açık.. Laf etmeyin gelin yönetime girin, maddi destek sağlayın..

Ben takımımızla ve bu günlerimiz ile gurur duyuyorum…Yaptıklarımla ve yaptıklarımızla övünüyorum… Malzemecisinden , başkanına emek veren herkesi kutluyorum…Eleşterin herkesi de bu yazıları okuduktan sonra , anladıktan sonra eleştiri yapmaya ve yapıcı eleştiriler yapmaya davet ediyorum…

Kalın sağlıcakla… Bozdoğanspor’ a başarılar…Hayırlı Bayramlar, Ramazanlar…

Bozdoğan üzerinde güneş ve aydınlık hep daim olsun…

.: www.bozdogan.org :.

Yayınlanan Diğer Yazılarım


  AKP ve ATATÜRK  17.11.2017  279
  Bozdoğan MYO yu AKP ilçe Yönetimi (isterlerse  23.08.2017  362
  Deprem ve Bozdoğan   21.07.2017  263
  Adalet yürüyüşünde aklıma takılanlar  10.07.2017  217
  Okuyun gençler. Çok geç olmadan...  19.05.2017  1555
  Bzodoğan referandum analizi  17.04.2017  2326
  Her vatansever hayır demek mecburiyetinde...  02.02.2017  462
  ÜLKEMİZDE NELER OLUYOR-NE YAPMALI  21.12.2016  672
  Hukuk ve Yargı ne kadar önemli anlaşıldımı ac  06.10.2016  642
  Yeni Fetöler yaratılmasın...  02.09.2016  655
  BOZDOĞANLILAR KÖYE GERİ DÖNÜN...  23.02.2016  1213
  Türkiye terörü bitiremez-ÇIKMAZDAYIZ..  18.02.2016  792
  3 Maymun,3 muhalefet ve CHP  18.01.2016  875
  CHP il başkanlığının kaybedeni Bozodğan  28.12.2015  1062
  Kendi ayağına sıkan MUHALEFET Partileri...  05.11.2015  1141
  Ankara ' da yaşananlar...  12.10.2015  965
  Güzel ve ömre bedel Bozdoğan  25.08.2015  1150
  BOZDOĞAN VE AYDIN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ.  08.06.2015  1312
  Haydi kent müzesi kuralım...  28.04.2015  1153
  İKİ ÇANAKKALE  18.03.2015  1017
  Aydın milletvekili adayları kimler olacak  27.02.2015  1029
  Halkımız bilinçsizmi? Öncüler bilinçlimi...?  18.02.2015  707
  Bir kişi fazla okusun diye  10.12.2014  1029
  GECİKMELİ YAZILAR  28.11.2014  1113
  Boş yazı...  22.10.2014  1010
  Mülteciler neden Türkiye'ye sığınıyor  24.09.2014  1033
  BALKANLAR...  20.08.2014  985
  OLMAK veya OLMAMAK...Seçmek veya seçmemek...  19.06.2014  918
  Antep- Urfa- Mardin gezisi  06.06.2014  939
  GÜNEYDOĞU:Saptamalar ve değişen algılarım  20.05.2014  951
  sıradan vatandaşın büyük adımı  12.05.2014  1028
  SEÇİMİN HALLERİ-Küçük ilçelerin büyük seçimle  14.04.2014  1123
  Bozdoğan -ve Aydın-seçiminin yorumu.  31.03.2014  1204
  AYDIN SİYASETİ   18.03.2014  1051
  Bozdoğan siyasetinde son gelişmeler  06.03.2014  1193
  Belediye Meclis Listeleri...  21.02.2014  1079
  Albay Ali Türkşen MEKTUBU  09.01.2014  1085
  Neler oluyor ve 2020 de Türkiye   18.12.2013  1117
  Asıl Gizlemek İhanettir: CAN DÜNDAR  09.12.2013  1075
  KÜRTÇÜLÜK- Kurt istan…  21.11.2013  972
  Bu ülke sizin değil sn Başbakan  08.11.2013  936
  Herşey gözünüzün önünde olmakta...  09.10.2013  1125
  AVRUPA- 2 ( Devam )  16.09.2013  931
  AVRUPA  23.08.2013  945
  Sıcak yaz siyaseti günleri  28.06.2013  1039
  HALKA ZULÜM HAKMI; YA DA ATATÜRKÇÜLERE   03.06.2013  976
  SLİKON VADİSİ  30.05.2013  836
  SONSUZ APTALLIK  20.04.2013  1387
  Yapacak bir şey yok !?  11.04.2013  1077
  KADIN HAKLARI NELERDİR-Yasal düzenlemeler  08.03.2013  1079
  Yeniden Bozdoğanspor ve geleceği   20.02.2013  945
  NAİLE UZUN PANK- Bir masal  04.02.2013  1437
  Meslekte 25 yıl ve plaketler...  07.01.2013  1130
  Duymak istemeyene, görmek istemeyene anlatama  27.12.2012  1115
  Taraf Gazetesi bertaraf olurken özgür basın.  17.12.2012  1001
  Bozdoğan çok iyi bir sınav daha verdi  28.11.2012  1238
  Merkez İlköğretim nasıl kurtuldu..  11.11.2012  915
  Büyükşehir olmak iyi mi kötü mü , nasıl?  12.10.2012  1329
  TÜRKİYE NEREYE  24.09.2012  1125
  Gece uzun sürsede gün doğar...  27.08.2012  1173
  MERKEZ İLKÖĞRETİM- TARİHİMİZ-SON ÇAĞRI  20.07.2012  1068
  BOZDOĞAN & BOZDOĞAN  04.07.2012  1292
  ADLİYELERKAPANIYOR-SIRA BOZDOĞAN' A GELİYOR  18.06.2012  1253
  Sezer' in hakkı Sezer' e  09.06.2012  1064
  Böyle bir 19 Mayıs  19.05.2012  1128
  GÖ Z A L T I ...  10.05.2012  1399
  Camiyi ahır yapmak   25.04.2012  1269
  A V U K A T   06.04.2012  1110
  MERKEZ İLKÖĞRETİM OKULU  12.03.2012  1186
  Güç Savaşları  13.02.2012  1154
  Adalet nereye koşuyor  26.01.2012  1173
  2011 de BOZDOĞAN  30.12.2011  1222
  Bozdoğan da kadına şiddet  28.11.2011  1390
  DEPREM ve BOZDOĞAN  11.11.2011  1107
  ACI ÖFKE ÜZÜNT܅ AMA ÇARE NE?  20.10.2011  1076
  BAHİS nasıl oynanmalı  29.09.2011  858
  Çocuğunuz büyürken...  19.09.2011  984
  Ne olacak bu Fener’ in hali?  07.09.2011  861
  Acayip şeyler oluyor...  30.06.2011  1246
  Seçim değerlendirmesi  13.06.2011  1112
  Konuşacakken susmak, Susacakken konuşmak  12.05.2011  1105
  Bozdoğanspor yükselişi  25.04.2011  1041
  Aday adayı partili nefer  12.04.2011  1203
  Sıcağı sıcağına ön seçim değerlendirmesi  04.04.2011  947
  ÜNİVERSİTEYE GİRİŞ- İşkencesi  28.03.2011  848
  Serdar Akinan' dan Libya yazısı  21.03.2011  952
  Geçmiş olsun JAPONYA  16.03.2011  1033
  700 yıllık öğüt  08.03.2011  941
  Bahar siyaseti  18.02.2011  1097
  Mısır ve Ortadoğu ' de neler oluyor?  03.02.2011  850
  Başarılar Bozdoğanspor...  19.01.2011  948
  MESLEK YÜKSEK OKULUMUZ NEREYE ?  26.12.2010  938
  EĞİTİMDEKİ SORUNLAR- 1  08.12.2010  1082
  İlçemizdeki üzücü olaylarda artış   22.11.2010  1165
  H E S.....ler....  04.11.2010  901
  Suyumuz neden kapatılıyor...?!...  15.10.2010  1195
  S O N B A H A R . . .   04.10.2010  1102
  Bozdoğan' da gecenin öteki yüzü..  22.09.2010  1051
  NİHAT GENÇ artık yazmayacak mı ?  16.09.2010  1075
  Bozdoğan sonuçlarının değerlendirilmesi  13.09.2010  996
  Evet mi çıkar Hayır mı ?   25.08.2010  1164
  HAYIR zamanı…  10.08.2010  981
  Einstein'dan hayat dersi   29.07.2010  1086
  Ahmet Hakan neden "HAYIR" dedi.  12.07.2010  918
  M . Y . 0 .  02.07.2010  912
  Tersine açılım   16.06.2010  938
  Kuşkulu akıllılar- küstah aptallar  31.05.2010  963
  Sempozyum nasıl geçcti.  20.05.2010  892
  Komplocular kazandımı, Baykal bitti mi ?  10.05.2010  1070
  Yaza girerken...  03.05.2010  840
  Anayasa' ya Bozdoğan ne diyor  12.04.2010  1103
  Aşık Veysel' in eşi nasıl kaçtı?  30.03.2010  997
  Bozdoğan’ a sığınmak...  18.03.2010  995
  CHP İl Kongresi  08.03.2010  847
  Türkiye anatomisi. Geleceğe bir bakış ( Le Mo  22.02.2010  922
  Patlayan kanal olayı  08.02.2010  1054
  Bekir Coşkun - Darbenin iyisi  29.01.2010  904
  Nazilli' den İzmir' e demiryolu olur mu ?  15.01.2010  1123
  * YENİ * YILINIZI * KUTLARIZ**   31.12.2009  1014
  MAĞDUR.....  23.12.2009  933
  RASİM MENTEŞE...  07.12.2009  1125
  Kabak tadı veren konular..  19.11.2009  1049
  Şehit babaları nerde ?  04.11.2009  1032
  İlçemizde boşanmalar neden arttı.  20.10.2009  1024
  Bozdoğan' da başı önde adamlar...  08.10.2009  1348
  Bu düzen hep böylemi ?..  28.09.2009  1019
  Konserleri seviyoruz...  22.09.2009  989
  Hastanelerin durumu ve hastanız varsa ne yapm  15.09.2009  1105
  Mehmet nasıl kurtuldu  08.09.2009  1110
  Eğitimdeki büyük yükseliş  25.08.2009  902
  TEŞEKKÜRLER BÜLENT TEKBIYIKOĞLU. YOLUNUZ AÇIK  29.07.2009  934
  Tatil herkesin hakkı ama..  22.07.2009  940
  Güzel Ülkem nereye ?  07.07.2009  1140
  D E D İ K O D U . . .  24.06.2009  1131
  Bozdoğan' da stres ve dedikodu...  15.06.2009  1203
  Zengin müsrif çevreci vatansever: Hangisiyiz   01.06.2009  1118
  ADD ÇYDD ve Türkan Hanım...  20.05.2009  1129
  Baharı beklerken...  08.05.2009  1148
  NEREDEEEEN NEREYE…  23.04.2009  1153
  Beyaz Rüzgar gibi geldi geçti...  16.04.2009  1104
  Gurur Duyuyorum....  08.04.2009  1168
  Tümer Apaydın' a büyük güvenoyu  30.03.2009  1162
  “BOZDOĞANLI” ASALETİ- Ramazan Topoğlu  21.03.2009  1534
  SEÇİMLER VE BİZ  12.03.2009  1054
  Adaylar ve Bozdoğan  25.02.2009  1380
  Kimi dinleyelim ?kime inanalım?  13.02.2009  1309
  AYDIN ÇOK ZENGİN OLACAK  02.02.2009  1237
  BATI en çok hasta adamı sevdi  14.01.2009  1345
  ISSIZ ADAMLAR  08.01.2009  1160
  Özür dileyen vatan hainidir.Canan Arıtman ise  25.12.2008  1243
  KRİZ GELDİ.  17.12.2008  1028
  Halk aday arıyor mu ?  28.11.2008  1358
  Mustafa- Musti yada Mustafa Kemal  10.11.2008  1324
  Üniversite ve öğrencilerimiz ne durumda ?  30.10.2008  1196
  Günlerden pazardı ve birşeyler yapmalıydı  20.10.2008  1228
  Çocuklarımız ölürken laf üretenler...  07.10.2008  1191
  BOZDOĞANSPOR nereye...  24.09.2008  1566
  Kahramanlar  10.09.2008  1241
  BURS VERECEK ÜÇ KİŞİ  27.08.2008  1402
  Kötü yönetiliyor ve kaybediyoruz  17.08.2008  1138
  Bravo Karacasu  05.08.2008  1590
  Nükleer santrallere evet   22.07.2008  1166
  İlk Köylü Protestosu   07.07.2008  1194
  Şiir gibi bir gece...  03.07.2008  1245
  ADAM OLMAK  13.06.2008  1398
  Milli takımdan başarı beklemiyorum  06.06.2008  1214
  Su Hayattır Ama Bazen de Hayat Alır  03.06.2008  1339
  Vakıflar Yasası - Hristiyan Yasası  25.05.2008  1231
  Queen Elizabeth Çanakkale ' yi geçti mi ?  17.05.2008  1306
  1968-2008 Bozdoğan Fotoğrafları  13.05.2008  1773
  Bozdoğan' da Eğitim ve Koşulları  29.04.2008  1358
  KÖYLERİMİZ  14.04.2008  1490
  DOST ARAYAN , DOSTU OLAN VE OLMAYANLARA...  31.03.2008  1457
  NİHAT GENÇ  24.03.2008  1403
  Anket ve vardığımız sonuçlar  11.03.2008  1291
  Eğitimi Kalkındırma Derneğine haksız eleştiri  27.02.2008  1342
  Bir beyin sporu: BRİÇ  19.02.2008  1392
  HAYALLERİN BİTTİĞİ GÜNLER…  06.02.2008  1542
  HASTANE konusunda son gelişmeler  26.01.2008  1402
  Dünya Türk ve Bozdoğan mutfağı  16.01.2008  1623
  TOKİ evleri  09.01.2008  2117
  Savaş ve Barış  31.12.2007  1242
  Gazete çıkarıyoruz. Ama şerefsizce değil...  21.12.2007  1862
  BAYRAM FOTOĞRAFLARI  18.12.2007  1565
  TARİH BİLİNCİ ve MEHMET NİYAZİ  08.12.2007  1321
  İLÇEMİZE HASTANE İSTİYORUZ  21.11.2007  1392
  Yeni bir dönem - SERBEST KÜRSÜ  14.11.2007  1654
  Ateş düştü-yaşam sürüyor  03.11.2007  1434
  Ülkemiz nereye gidiyor?  25.10.2007  1315
  Geçmişe müzikle dönüş  19.10.2007  1862
  BOZDOĞAN ZEYBEĞİ  11.10.2007  1725
  MUTLULUK  06.10.2007  1196
  Liselerimiz, velilerimiz ve Bozdoğan'da eğiti  26.09.2007  1727
  Bozdoğanspor-gerçekler ve ayrılık zamanı  17.09.2007  1486
  NE YAPMALI ?  06.09.2007  1342
  Yüksek Okul sorunlu başlıyor...  27.08.2007  1317
  İZMİR  19.08.2007  1797
  YAPRAK DÖKÜMÜ  07.08.2007  1460
  Seçimlerde Bozdoğan  23.07.2007  1523
  Vatan mevzubahisse gerisi teferruattır  18.07.2007  1240
  Tekirdağ' lı öğrenciler  11.07.2007  1371
  Günlük yaşamdan resimler  03.07.2007  1561
  Sıcak, daha da sıcak olacak...  27.06.2007  1522
  Bozdoğan' da seçilmiş olmak zor  18.06.2007  1511
  Bir yaşımıza daha girdik.Dört olduk...  11.06.2007  1479
  Milletvekili adayları ve Bozdoğan  06.06.2007  2485
  Önseçim ve seçim  30.05.2007  1410
  Vatan elden giderken at gözlüğü takmak  16.05.2007  1358
  MENDİL  09.05.2007  1519
  Kuraklık ve Afet Bölgesi   03.05.2007  1371
  Çağlayan Tandoğan  29.04.2007  1393
  Su Uyur Düşman Uyumaz  23.04.2007  1463
  Yeterince tanımadığımız okulumuz METEM  16.04.2007  1963
  Belediyenin son bir yılının değerlendirmesi  01.04.2007  1586
  ÜNİVERSİTEYİ KURANLAR  17.03.2007  2513
  C E M R E  08.03.2007  1606
  Ne kadar tarafız  04.03.2007  1393
  DEVE GÜREŞİ   26.02.2007  1746
  GERÇEK HABER  14.02.2007  1922
  Kahraman bakkal supermarkete karşı  03.02.2007  1583
  Küresel sorunlar bizimde sorunumuzmudur ?  28.01.2007  1449
  H.Dink' in ölümü karşısında ne yapabiliriz  21.01.2007  1660
  Yeni Hedefler...  10.01.2007  1637
  Nasrettin hoca ve Noel baba  03.01.2007  1642
  2006 son dönemlerin en güzel yılı oldu  26.12.2006  1663
  Yaprak tütünde kapandı ya...  18.12.2006  1750
  Üniversite öğrencileri ile söyleşi -2  13.12.2006  1717
  Üniversite öğrencileri ile söyleşi-1  09.12.2006  1845
  Dolandırıcı nasıl anlaşılır ?  03.12.2006  1724
  BOZDOĞANSPOR ŞAMPİYON OLAMAZ  26.11.2006  1744
  Yeni bir dönem...  12.11.2006  1647
  SEMERKANT  01.11.2006  1676
  Bayramdan kısa notlar  26.10.2006  1653
  Orhan Pamuk, Nobel ve Fransa  16.10.2006  1603
  Bir pazar sabahı...  08.10.2006  1819
  Kısa Kısa ....  04.10.2006  1573
  Ankara Kulisleri  21.09.2006  1630
  Bir maç analizi  15.09.2006  1465
  Dünyanın en mutlu insanları  09.09.2006  1697
  Yeni adli yıl başlarken...  06.09.2006  1420
  ZAFER....  31.08.2006  1590
  Üniversite ve Festival  29.08.2006  1474
  Büyük Parkta 2. buluşma  26.08.2006  1549
  BÜYÜK BULUŞMA  23.08.2006  1479
  Bozdoğan Belediyespor 2007..  18.08.2006  1685
  Buluşmayı iptal ediyoruz...  09.08.2006  1517
  İki Düğün...  01.08.2006  1829
  Gangımak  27.07.2006  1615
  Bozdoğan' dan geçen bir Şair Eşref  16.07.2006  1646
  Havai fişekler artık atılmasın..  10.07.2006  1626
Tüm hakları saklıdır ( ©)