AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2817061 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Belediyespor' da yeni dönem

Kategori Kategori: Spor | Yorumlar 3 Yorum | Okunma 1175 Okunma | Yazar Yazan: emin | 19 Aralık 2007 12:02:07

Bozdoğan Belediyespor, Teknik sorumlu İlyas Lafçı ile yollarını ayırdı. Bir süredir takımın çalışma düzenindeki aksamalar ve takımın istenilen sıralara çıkamamış olması nedeni ile yaşanan sıkıntılar biliniyordu. Taraflar karşılıklı görüşerek ayrılık kararı aldı. Takıma yardımcı Antrenör Erkan Eyiol bundan sonraki maçlara hızırlayacak. Futbolcular ile de görüşen yönetim bayramdanr sonraki Sağlıkspor maçından galibiyet bekliyor.

Bozdoğanspor' da yönetim ile teknik direktör analaşarak yollarını ayırdı. Takımın sezon başından beri istikrarsız oyunuz ve ligde istenilen yere gelinememesi gibi nedenlerle taraflar ayrılık kararı aldı. yönetim yardımcı antrenör Erkan Eyiol ile kalan maçlarda mücadele edilmesini kararlaştırdı.
 | Puan: 6,7 / 3 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

ÇAĞLAR { 29 Aralık 2008 11:36:45 }
bozdoğanspor'a basarılar dilerim
ufuk çeğil { 25 Aralık 2007 22:23:51 }
teknikdirektörün parasını alamadığı için görevinden istifa ettiği söyleniyor.doğrumu acaba.... doğru ise belediyenin gelirleri ortada iken insanın aklına tuhafça çelişkili sorular geliyor. YANIT : BÖYLE BİRŞEY DOĞRU DEĞİL.bU TAKIMDA SON 6 YILDIR PARASINI ALAMAYAN TEKBİR KİŞİ BULUNMUYOR. BU YILDA BÖYLE BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİL. mAÇ BAŞI ÖDEMELERDE BAZEN BİR İKİ HAFTALIK AKSAMALAR OLABİLİYOR. BU DA HER TAKIMDA OLAN BİR OLAY. BU TÜR EKSİLME OLUR İSE EN KÖTÜ İHTİMAL İLE SEZON SONUNDA BÖYLE BİR AÇIK KAPATILIYOR. DİLEYİN FUTBOLCULAR İLE BU KONUDA GÖRÜŞEBİLİR. TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ NEDENSE - KENDİNİ MASUM GÖSTERMEK İÇİN OLABİLİR- BÖYLE İR BEYANAT VERMİŞ AMA TAKIMDA KALABİLMEK İÇİN BAZI ARKADAŞLARA DA RİCACI OLMUŞ. oLMAYINCA BİR GAZETEDE BSEYANAT VERMİŞ. ÜZÜLDÜK BU BEYANATA. SÖZ KONUSU GAZETE DE HİÇBİR ARAŞTIRMA YAPMADAN VE SORMADAN BU BEYANATI YAYINLAMIŞ VE ATLATMA HABERİ- BÜYÜK HABERİ YAKALAMIŞ?.... ÜSTELİK BİRDE YORUM YAZARAK İSİM VERMEDEN BİR YÖNETİCİYİ ELEŞTİRMİŞ. ELEŞTİRDİĞİ YÖNETİCİ GAZETİNİN BU TÜR YAZILARI NEDENİ İLE BAHAR AYLARINDA YAPILACAK OLAN İLK GENEL KURULDA TÜM GÖREVLERİNDEN AYRILACAĞINI AÇIK OLARAK YAZMIŞ AMA GAZETECİ SANIRIM BU YAZILARLARI OKUMAMIŞ.BU YÖNETİCİ BENİM..GAZETEDE HAKKIMDA OLUMSUZ YAZI YAZILMASIN , BUNCA EMEĞE KARŞI BİRDE SİNİR OLMAYAYIM DİYE BU BEYANATI 3 AY ÖNCE - BÖYLE YAZILAR YAZILACAĞINI ADIM GİBİ BİLDİĞİM İÇİN- VERMİŞİM. BELKİ BENDEN DAHA İYİ YÖNETİCİLER ÇIKABİLİR. AMA BU YAPILAN EMEĞE SAYGISIZLIĞI, HARCANAN PARAMA SAYGISIZLIĞI GEREKTİRMEMEKTEDİR. SONUÇTA GAZETİCİNİN (!) İSTEDİĞİ OLACAKTIR. BEN AYRILIYORUM VE UMARIM TAKIM DAHA BAŞARILI OLUR....AV.EMİN KOYUNOĞLU
kadri uygun { 19 Aralık 2007 17:50:00 }
Alınan sonuçlar gerçekten istikrarsız dı ancak yeni kurulan bir takım için normal görünüyordu. Yönetim mutlaka doğrusunu yapmıştır. Hayırlı olsun bundan sonraki dönemde Bozdoğan Spora başarılar dilerim.
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle