AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2787806 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

İlçemiz 16 güvenlik kamerası ile korunacak

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 7 Yorum | Okunma 1523 Okunma | Yazar Yazan: emin | 09 Temmuz 2007 10:10:34

Kaymakam Bülent Tekbıyıkoğlu' nun çalışmaları sonucunda önümüzdeki hafta ilçemize 16 güvenlik kamerası ve ekipmanlarının kurulması ile güvenlikle ilgili önemli bir sorun daha çözümlenmiş olacak. Güvenlik kameralarının yaklaşık 25 bin YTL. ye malolduğu ve Kaymakamlığın katkılarının yanı sıra ilçemiz oda ve derneklerininde katkı yaptığı belirtiliyor.

Kablosuz sistemle çalışan, 20 gün arşiv kaydı tutabilen, ilçenin tüm önemli noktalarına yerleştirilecek kameralar ile ilçemiz, emniyet tarafından 24 saat izlenebilecek. Olay olduğunra anında müdahale olanağı olacağı gibi, hırsızlık gibi birçok olayda kamera kayıtlarından yararlanılabilecek. Uzun zamandır proje olarak kalan bu uygulamanın hayata geçecek olmasını önemli buluyoruz. Kaymakam Bülent Tekbıyıkoğlu' nun girişimleri ile Esnaf Odası, Ziraat Odası, Şoförler Odası, Esnaf Kefalet kooperatifi gibi sivil toplum kuruluşları da maddi katkı yaparak bu önemli projeyi desteklediler. Bilindiği gibi geçen yaz ilçemizde önemli hırsızlıklar olmuştu.  Çevre ilçelerden geldikleri tahmin edilen profesyonel hırsızların , kameralar nedeni ile artık gelmeyeceklerini umuyoruz. İlçemiz huzurlu bir kent olma yolunda önemli bir adım daha atmış oldu. Kutluyoruz.
 | Puan: 7,8 / 4 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

hakan çürükoğlu { 26 Ağustos 2008 23:50:54 }
çok güzel olmuş tesekürler
mert { 04 Ekim 2007 16:51:46 }
bozdoğanın kameralarını izleme şansımız yok mu acaba!

cevap: kameralar emniyet amirliğine aittir. Güvenlik amaçlı olup internet üzerinden yayını verilemektedir.
...SOFİ... { 17 Temmuz 2007 13:04:18 }
BEN KUŞADASINDA YAŞIYORUM.. BURASIDA AYNI SİZİN İLÇENİZDE OLDUĞU GİBİ GÜVENLİK KAMERALARIYLA KORUNUYO..BUNU AKSİ ÇEKİLDE ANLAMAK YANLIŞ OLUR ...BAZI ARKADAŞLARIMIZDAN ŞU ŞEKİLDE Bİ AÇIKLAMA DUYDUM,''''Bozdoğan güvenlik kameralarıyla korunacak hale gelmiş'''' BENCE BÖYLE DÜŞÜNMEK YANLIŞTIR...
C.Ç { 15 Temmuz 2007 05:43:34 }
Ülkemizde bir çok yerde kullanılan teknolojinin nimetlerinden olan çok güzel bir sistem.Bundan sonra Bozdoğan'ımız hem daha güvende olacaktır.Hemde güvenlik güçlerimize yardımcı olacaktır.Belki kamera sayısı ve noktaları artırılması bile düşünülebilir.Bozdoğan'lı bir vatandaş olarak maddi manevi üzerimize düşen olursa elimizden geldiğince yardımcı olmağa çalışırım.Çünkü bu bizim güvenliğimiz için yapılan bir çalışmadır.Katkısı olan herkese Teşekkürler ve saygılar. " bozdogan org; " İsminizi açık yazmanız bizler için önemli. Bu nedenle diğer mesajınızı yayınlayamıyoruz. İsminizi yazdığınızda yayınlayacağız. Selamlar.
ihsan özey { 10 Temmuz 2007 10:05:59 }
BU HABERİ OKUYUNCA ÇOK ÜZÜLDÜM. GÜZEL BOZDOĞAN'IMIZ DEMEKKİ GÜVENLİK KAMARASI İLE KORUNACAK HALE GEMİŞ. OYSA BEN MEMLEKETİMİZİ KAPILARIN BİLE KİLİTLENMEDİĞİ SEVGİ SAYGI KARDEŞLİĞİN HAKİM OLDUĞU BİR İLÇE OLARAK GÖRMEK İSTERDİM. DEMEKKİ İLÇEMİZDE DE BAZI GÜZEL HASLETLER YOK OLMAYA BAŞLAMIŞ. YEREL YÖNETİCİLERİMİZİN BU KONU HAKKINDA DETAYLI BİR ÇALIŞMA YAPARAK ÖNLEM ALMASI LAZIM. SELAMLAR
bulent ernak { 09 Temmuz 2007 18:59:28 }
kamera sayısı artılırsa daha guvenlı bı ortam olusacaktır sayın kaymakamımızı cabalarından dolayı kutluyorum
ÇAĞRI { 09 Temmuz 2007 11:58:33 }
HELAL OLSUN HEPİNİZE İŞTE MEMLEKET SEVDALISI BİR KAYMAKAM BÖYLE OLUR ALLAH SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle