AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2485651 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Bozdoğanspor coşturdu 3-0

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 321 Okunma | Yazar Yazan: emin | 20 Kasım 2017 09:57:57

Dün sahamızda oynadığımız Kuşadasıspor takımını 3-0 yenen Bozdoğan Belediyspor tekrar lig ikinciliğine yükseldi. En kalabalık seyircili maçlarımızdan birini oynadık ve oynanan futbol herkesi memnun etti. Bozboz gençlik gurubu ise maç boyunca susmayarak Bozdoğan'da bir ilki gerçekleştirdi.

Kuşadası en ciddi rakibimiz. Aydın gurubundan bir takım düşecek ve bir takımda play of oynayacak. Bu nedenle de önemli maçtı. Ancak dün üstün ve güzel bir oyun ile maçı 3-0 alarak hem Kuşadası ile farkı açtık hemde lg 2.si olduk.

Maça tedirgin başladık. 15. dakikadan sonra pas yapmaya başladık ve 18. dakikada güzel gelişen bir atakta golü bulduk. Gol takıma rahatlık ve güven veririken ilk yarıda net 2 olanağı da değerlendiremedik. 2. yarıya biraz baskılı başlayan Kuşadası 15-20 dakika üstümüze gelmeye çalıştı. Ancak yeterli beceri ve güçten yoksun olduklarından bu atakları sonuçsuz kaldı. 70 dakikadan sonra ise üstünlük tamamen bize geçti. 72 ve 76. dakikalarda gelen goller seyirciyi de coştururken sahadan herkes mutlu bir pazar günü geçirmiş olarak ayrıldı.

takımımız çok koşan ve gençlerden kuruluç Eğer dünkü gibi oynarsak ligde şampşyon dahi olabiliriz. Tecrübesizlikten dolayı maç içinde bazen düşmeler oluyor ve kopukluklar yaşanıyor. Bu durumu Çal maçında gördük ve cezasını 3 puan olarak verdik. Lİgde güçlü takımlar var ve bizde güçlüyüz.

Kalan maçlar ciddi. Haftaya Torbalı' ya gidiyoruz. Torbalı bu hafta Ödemiş'e kaybetti. Puan farkı 5 e indi. Sonrasında Sabdıklı ve Ödemiş gibi ciddi takımlarla oynayacağız. Ama dünkü futbol umut verdi. Tebrikler Bozdoğanspor...

Son söz Boz Boz Tayfaya...Bozdoğanspor tezahürat yapan bir taraftar gurubuna sahip oldu. 100 kadar gençten oluşan bir gurup taraftar maç boyunca susmayarak Bozdoğan ' da bir ilki gerçekleştirdi.Belediye'ninde desteğini alan gençlere Bozboz tişörtleri ve atkıları da verilmiş ve tribün liderleri de var... Ama sahaya patlayıcı madde atılması, maytaplar bazen rahatsız edici olabildiği gibi heran bir olayda çıkabilir. Şimdiye kadar ciddi bir olay yaşanmadı ama gurubun fanatik değil sempatik bir taraftar gurubu olmasını diliyoruz.
 | Puan: 7 / 6 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle