AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2787805 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Cemaat operasyonlarında Bozdoğan'da 12 gözaltı

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 1507 Okunma | Yazar Yazan: emin | 26 Temmuz 2016 14:05:47

Türkiye'yi derinden sarsan Darbe girişimi sonrasında cemaat yapılanmasına yönelik opeasayonlar sürüyor. Bu kapsamda ilçemizden de 12 kişi göz altına alındı. Tanınmış esnaflarında olduğu 12 kişinin bu gün sorgulamalarının yapılacağı bildiriliyor. Darbe girişimi ile büyük bir felaket yaşayan, kırılma ve şok yaşayan ülkemize ve herkese de geçmiş olsun diyoruz...

Cemaat yapılanması yıllardır bilinen ve konuşulan bir konu iken son zamanlarda artan tansiyon ve sonrasında ki darbe girişimi ile ülkemiz kara günler yaşadı ve etkileri sürüyor.

15 temmuz sonrasında başlayan Gülen cemaatine yönelik operasyonlar her ilçede ve kesimde sürüyor. Bu kapsamda ilçemizde de 12 kişi dün göz altına alındı. Tanınmış esnaf ve serbest meslek sahiplerinin olduğu 12 kişi içinde Şirzat A.-İsmail B.-İsmail G.-Yalçın T. - Levent P.- Gökhan Ç- Harun Y. gibi isimler bulunmakta.

Gözaltı sonucunda bu isimler serbestte bırakılabilir veya mahkemeden tutuklama da istenebilir. Soruşturma hakkında bilgimiz bulunmadığı için bekleyip göreceğiz.
 | Puan: Henüz oy verilmedi / 0 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle