AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2787778 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

CHP il yönetimini muhalefet kazandı

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 1106 Okunma | Yazar Yazan: emin | 28 Aralık 2015 09:43:41

Dün yapılan CHP il kongresini muhalefet adayı Bayram İnci kazandı. Önceki Başkan Hikmet Saatçı aday olamazken Bozdoğan'ın dahil olduğu BŞB Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından desteklenen aday ise seçimi kazanamadı.

Bayram İnci merkez ilçe başkanı iken , Özlem hanım ile geçinemeyen Efeler Bel. Başkanı Mesut Özakcan 'ın sürüklediği ve Kuşadası , Söke ve Didim belediye başkanlarından ve yönetimlerinden oluşan ekib tarafından muhalefetin adayı olarak yarışa girdi. Hikmet Saatçı ise mevcut il başkanı olarak son günlere kadar aday olmaya çalışsa da aradığı desteği bulamayınca aday olamadı. Bozdoğan' ın da desteklediği ve BŞB Baş. Özlem Çerçioğlu' nunda desteklediği bir aday arayışı olsa da zaman daralmıştı ve bulunan aday seçimi kazanacak nitelikte de değildi. Kaçınılmaz olarak delege ağırlığı da olan bu büyük ilçeler seçimi kazandı.

Şüphesiz bizi en çok ilgilendiren bölüm Hikmet Saatçı' nın seçimde aday olamaması .. Çünkü Bozdoğanlı birinin il başkanı olması şüphesiz Bozdoğan için olumlu gelişmeler olması demektir diye düşünmekteyim. Ancak bu fırsat, çok kötü kullanıldığı için aday dahi olunamayan bir süreç ile noktalandı. Artık İl yönetiminin hiç bir yerinde Bozdoğan lı biri yok..Bakalım İlçe yönetimi bu seçimden gereken dersleri çıkartabilecekmi yoksa daha kötüyemi gidecek işler?.... Göreceğiz..

Sadece il başkanlığı değil 2 kurultay delegeli de, bu nedenle kaybedildi. Bundan sonra ne olur ve seçimin yorumunu ise makale de yazacağım...
 | Puan: Henüz oy verilmedi / 0 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle