AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2787769 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

CHP tabanında FEYZİOĞLU beklentisi var

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 1184 Okunma | Yazar Yazan: emin | 05 Kasım 2015 12:03:42

Seçim yenilgisi CHP ve MHP de derin tartışma ve eleştirleri de beraberinde getirdi. Seçmen değişiklik beklentisini yüksek sesle dile getirmeye başladı. Bozdoğan köylerindeki CHP seçmeninden ise Metin Feyzioğlu CHP genel başkanı olsun beklentisi var.

MHP de Meral Akşener genel başkan olmalı sesleri yükselirken CHP de ise Metin Feyzioğlu CHP genel başkanı olmalı beklentisi giderek yüksek sesle senlendirilmeye başladı.
Bu seslere henüz genel merkezler ve il ve ilçe yönetimleri sessiz. Ancak taban, yani yönetimde olmayan seçmen kitlesinde böyle bir beklenti olduğunu gözlemlemekteyiz. Bize gelen bilgiler ve bizzat tarafımıza ulaşan CHP seçmeni bu talebi dile getiriyor.
Ancak Bunun için önce Olağanüstü kongre olması gerek ve bazı "dinazorların" parti yöneticilerinin de Feyzioğlu için sıcak koltuklarından kımıldamaları gerek.
Metin Feyzioğlu ' nu yıllardır bizzat tanıyan bir kişi olarak ne kadar çalışkan , özverili ve iyi yetişmiş bir kişi olduğunun da tanığıyım.CHP genel başkanlığı için en uygun ve hakkını verecek adayın FEYZİOĞLU olduğunu düşüncelerine bende yürekten katılıyorum. Ama hizipçi partiler, koltuk sevdalısı yönetimler buna engel olmak isteyecektir.
 | Puan: Henüz oy verilmedi / 0 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle