AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2883899 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Güzel bir piknik alanı

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 1 Yorum | Okunma 2017 Okunma | Yazar Yazan: emin | 26 Nisan 2014 20:26:21

Bu yıl Baraj yerleşkesi altında yeni bir piknik alanı hizmete girdi. DENİZ Piknik alanı her bakımdan güzel bir yer.İlçemizde eksikliği olan ve ilçemiz doğasını tam anlamı ile hissedebileceğiniz bir yer.

Biliyoruz diyenler olacak mutlaka. O kadar çok piknikçi varki hemen keşfetmişler zaten. 23 Nisan de çok kalabalık bu gün ise 10-15 ailenin olduğu bu alanı bilmeyenlere önermek istedim.

Kavak ve akasya ağaçlarını altında , bir yanı akçay bir yanı balık havuzu olan , temiz ve çok geniş bir alanda , fırını, mangalı, masaları ve servisi olan alan isteyene yer tahsisi yaparken isteyene de kır lokantası hizmeti verebiliyor.

Önceki yıllarda bu kadar bakımlı bir yer değildi. Yeni işletenler güzel bir ortam yaratmışlar. Ben ilk kez bu gün gördüm ve çok beğendim. Böyle bir piknik alanı Aydın da hiçbir yerde yok.. Nazillilerin ise gelmesine kesinlikle değer...Herkese tavsiye ederim. Birçok kişi çoktan keşfetmiş biz yeni keşfettik. ..Gitmek için Amasya köyünü geçin, baraj yerleşkesine varmadan alt yoldan kanal boyu ilerleyin. Solda göreceksiniz. Bozdoğan ' a 25 km kadar mesafede..
 | Puan: 10 / 3 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

taner { 27 Nisan 2014 15:46:51 }
bence de değer ama yazınızda amasya köyü demişsiniz. sırma köyü (mah.)demeliydiniz diye düşünüyorum.

saygılar.
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle