AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2530587 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Sakin siyaset yarışına Oda seçimleri heyecanıda eklenecek

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 740 Okunma | Yazar Yazan: emin | 03 Şubat 2014 10:22:16

Bozdoğan da ve siyasette sakin günler yaşıyoruz. Yağışlı ve soğuk geçen hafta da Madran' a da az da olsa kar düştü. Baraj da doluluk biraz arttı. Siyasi parti adayları ise köy çalışmalarını sürdürüyor. Birde önümüzdeki günlerde bazı odaların başkanlık yarışı var.

Kurak bir yaz bizi beklerken gelen yağışlı hava herkesi sevindirdi. barajda doluluk yüzde 60 seviyelerinde. Bu yağışlarla 70 seviyelerine gelebilir denmekte. Bu sevindirici elbette. Ama artık bahara giriyoruz. Bahar yağmurlarıda gelir ise herşey güzel olacaktır.

   Siyasette ise yoğunluk köylerde. Adaylar köy çalışmalarına ağırlık veriyor. İlçe merkezi ise son günlerde yoğunlaşacaktır. Ama daha önce köyler Belediye başkanlığı seçimine dahil olmadığından yoğun geçen son 20 bu kez daha az yoğun olacaktır. Çünkü yoğunluğun bir kısmı köylerde olacak. Bu nedenle adayların hergün köy çalışması var. Seçime kadar gidecek olan bu süreçte şu ana kadar sıkıntı verecek bir durum oluşmadı. Ardayların birbirlerine karşı kırıcı olmamaya özen gösterdiği görülmekte ve buda elbette güzel bir olay...Belediye meclislerine yönelik çalışmalarda sürüyor ama kesinleşen isimler bulunsada listelere yönelik çalışmalar ve talebler sürdüğü gibi listelerin son hali de seçim az bir zaman kala açıklanması beklenmekte.
   Bu arada bazı odalarda seçim sürecine girildi. Önümüzdeki günlerde Esnaf Odası ve Şoförler odasında seçim yarışı olacak. Mevcut başkanlara  adayların olduğu ve bsu konuda çalıştıklarını gözlemliyoruz. Önümüzdeki günlerde diğer adaylar ve listelerine ilişkin ayrıntılı bilgi vereceğiz.
 | Puan: Henüz oy verilmedi / 0 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle