AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2530546 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Karakoç market soyuldu

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 988 Okunma | 14 Ocak 2014 12:08:13

Muğla caddesi üzerinde Karakoç market soyuldu. Olayın ilçe dışından kişilerce gerçekleştirildiği tahmin ediliyor. Yaptığımız araştırmada çevre ilçelerde de benzer tarzda soygunların erçekleştiğini öğrendik. Organize olduğunu sandığımız olayın çözülmesini bekliyoruz.

Beş çınarlar mevkiinde faaliyet gösteren Ahmet Koç'a it Karakoç Market 13.01.2013 tarihinde gece sabaha karşı soyuldu. Markete giren hırsız veya hırsızlar maddi değeri 10-15 bin lira arasında olduğu tahmin edilen miktarda sigaraları alarak kayıplara karıştı. Marketten birde maaş kartını çalan hırsızlar sabah 06.30 civarında Nazilli'de bir banka şubesinden 50.00 Tl. çektiler. Olay yerine gelen polisler bu günlerde hırsızlık olaylarını arttığını ve vatandaşların daha dikkatli olması gerekiyor dediler. Değerli esnaf kardeşimize geçmiş olsun diyoruz.
   Ayrıca küçük bir araştırma yaptım ve çevre ilçelerde de aynı tarz soygunların olduğunu ve genelde sadece sigaraların alındığını öğrendim. Örneğin aynı tarz soygunlar Kuyucak ilçesindeki tehna marketlerde de yapılmış ve beyaz bir araçtan söz ediliyor. Bazı esnafları kendilerince de önlemler almaya çalışıyor. Sigaraların gerçekten pahalı olması ve bir markette en azından 5.000 TL. üzerinde sigaranının bulunmasının nerede ise zorunlu olduğunu düşünür isek soyguncuların girdikleri marketlerden boş çıkmayacaklarını bildiklerini görüyoruz.
   Ancak bu işleri yapanlar ne kadar organize de olsalar artık birçok ilçede kamera kayıtları var. Banka şubelerininde kayıtlarının olduğu düşünülür ise Bozdoğan Emniyetinin bu hırsızları yakalama başarısını göstereceğini düşünüyoruz.
 | Puan: Henüz oy verilmedi / 0 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle