AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2374495 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Yıl sonu okul etkinlikleri ŞİİR GECESİ ile sürdü

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 1091 Okunma | Yazar Yazan: emin | 22 Mayıs 2013 12:17:13

Okullarımızın yıl sonu etkinlikleri sürüyor. nerede ise her gün bir okulumuzun etkinliğini duymaktayız. Dün akşam "Bir Bahar Akşama- Şiir Gecesi " etkinliğini Fatih İlköğretim Okulu gerçekleştirdi. Güzel bir gece daha yaşadı Bozdoğan...

Okullarımızın nerede ise hergün bir etkinliği yapılıyor. Sergiler, tiyatrolar, geceler düzenleniyor. Dünde her yıl yapılan ve okullarını sıra ile düzenledikleri Şiir Gecesini Fatih Ortaokulu gerçekleştirdi ve çocuklar güzel şiirler ile izleyicilere güzel bir geçirttiler. Etkinliğe yeni Kaymakamımız .. Belediye Bş. Tümer Apaydın ile protokol üyeleri, aileler, öğrenciler katıldı. Etkinlikte Okul korosu da bazı eserleri seslendirirken sevimli bir zeybek gösteriside izledik.
   Bu tür etkinliklerin tamamına katılma olanağım olmadığından çoğunluğuna katılamıyorum ve haberde yapamayabiliyorum.. Ancak  ister güzel olsun, isterse iyi olmasın bunlar çok önemli değil. Bilen veya bilmesi gerekenlerde biliyor. O kanoda da sorun yok...Ama  önemli olan çocuklarımızın o sahneye çıkıp bir performans sergileyecek özgüveni yakalaması. Sosyalleşmesi, kültürel açıdan zenginleşmesi, kişisel gelişimine katkı yapması. Bu konuda Bozdoğan Okullarının ciddi bir çaba gösterdiğinin duyuyor, izliyor ve görüyoruz. Bu haraketler takdir ve ilgi ile de izleniyor. Devam etmesini diliyor ve kutluyoruz.
 | Puan: Henüz oy verilmedi / 0 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle