AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2530557 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Kemal Kılıçdaroğlu ilçemizde coşku ile karşılandı

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 1006 Okunma | Yazar Yazan: emin | 29 Haziran 2012 09:38:26

CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , Belediye başkanı Tümer Apaydın ' a geçmiş olsun ziyaretine geldi. Saat 15.00 civarında ilçeye giriş yapabilen Kılıçdaroğlu ' na yoğun ilgi oldu. Alamut'lularında yoğun ilgisine karşılık veren Kılıçdaroğlu Alamut ta da bir çay molası verdi. Kılıçdaroğlu' na Aydın milletvekilleri ile Aydın Bel. Bş. Özlem Çerçioğlu da eşlik etti.

Aydın Belediye Hizmet binasının açılışı, Didim festivaline katılma ve geçen ay 4 gün gözaltında kalan iki Belediye başkanı Tümer Apaydın ve Kuyucak başkanı Ulvi Akoğlu' na ziyaret geçmiş olsun ve destek ziyareti yapan Kılıçdaroğlu , yoğun ilgi nedeni ile ilçemize programdan 1.5 saat kadar sonra gelebildi. Önce Alamut köyü 300 kişi kadar karşılama yaparak köy ziyareti istedi. bunu kırmayan Kılıçdaroğlu köy kahvesinde bir çay içerek vatandaşlar ile sohbet etti. İlçemize geldiğinde Belediye önünde taplanan kalabalığa 15 dakika kadar bir konuşma yapan Kılıçdaroğlu daha sonra belediye başkanı makamına çıkarak bir çay da makamda içti ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

    Meydandaki konuşmasında Belediye Başkanı Tümer Apaydın a tam destek vererek sonuna kadar arkasında ve yanında olduğunu belirten Kılıçdaroğlu iktidarı ve dış politikasını da eleştirdi. Yanında Aydın belediye başkanı Özlem Çerçioğlu il başkanı Barkan Kalınomuz ve Aydın milletvekilleri Osman Aydın, Metin Lütfi Baydar ve Bülent Tezcan da Kılıçdaroğlu' na eşlik etti. Aydın Büyükşehir Belediye başkanlığını da ÖVzlem Çerçioğlu ile alacaklarını ifade eden Kılıçdaroğlu Belediye Başkanı Tümer Apaydın' ından memnun olup olmadıklarını vatandaşlara sordu. Meydan bu soruya büyük alkış ile cevap verdi.  Belediye binasında vatandaşlar ile fotoğraflarda çektiren Kılıçdaroğlu yaklaşık bir saat kadar ilçemizde kalarak Kuyucak ilçesine hareket etti. Buradan daha önce hiçbir genel başkanı ağırlamamış olduğu belirtilen Buharkent ilçesine geçen Kılıçdaroğlu Nazilli de küçük bir şehir turuda atarak Didim  festivaline katıldı.
 | Puan: 7,8 / 4 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle