AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2432051 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Kaymakam ve Belediye Başkanımız izne ayrıldı

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 727 Okunma | Yazar Yazan: emin | 25 Haziran 2012 10:52:25

Kaymakamız Mahmut Kaşıkçı 20 günlük yıllık izne ayrılır iken Belediye Başkanımız Tümer Apaydın da 10 günlük izne ayrıldı. Sıcak havalar sürerken olağan yaşam da sürüyor. Sınavlar tamamlandı ve öğrencilerin de tatili başladı. Çiftçinin ise hasat mevsimi başlıyor. Patates üreticisi mutsuz.

Kaymakamımız mahmut kaşıkçı geçen hafta içinde 20 günlük yıllık iznini kullanmak üzere ilçemezden ayrıldı ve yerine Karacasu kaymakamı vekaleten ilçemize de bakmaya başladı.
   Belediye başkanımız Tümer Apaydın da 10 günlük izne ayrıldı.Yerine Meclis üyesi Mükremin Semercioğlu vekalet edecek.
   Sıcak ve bunaltıcı hava ise etkisini sürdürüyor.Yaz sezonu ise okulların8 başlaması ve sınavlarında tamamlanması ile başladı. Sınava giren tüm gençlerimize başarı diliyoruz.
   Çiftçiler ise artık yoğun bir hasat sezonuna başladı. yerli karpuz ve domatesler çarşıya indi. Top - ilek sezonu ise bir süredir devam ediyor. Ancak ileklerde hastalıkta var ... Meyvalar ise çarşıyı doldurdu. Meyvada bolluk var diyebiliriz. Sebzelerde başta taze fasulye olmak üzere yetişti. Bamya da bu hafta ucuzlar. Patates üreticisi ise bu yılda mağdur oldu ve fiyatlardan dolayı yüzü gülmedi. Çok fazla patates ekimi yapılmış durumda.
    
 | Puan: 10 / 1 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle