AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2787788 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

CİNAYET ŞOKU...

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 4 Yorum | Okunma 1696 Okunma | Yazar Yazan: emin | 19 Eylül 2010 10:59:03

Oğuzhan Onat evinin önünde tabanca ile vurularak öldürüldü. Saldırıda annesi de ağır yaralandı.Saldırgan kaçtı. Olay ilçede büyük üzüntü yarattı.Saldırganın Karadeniz Fırını ortaklarından Diyarbakır' lı bir kişi olduğu bildirildi.

Dün akşam üzeri saat 16.30 sıralarında  belediye de işçi olarak çalışan  ve çarşı esnaflarından Ömer Onat ' ın oğlu olan Oğuzhan Onat, ( 27-28 yaşlarında ) evinin önünde ve araç içinden çıktığı sırada tabanca ile vurularak öldürüldü. Olayda Saldırgan' ın önüne geçmeye çalıştığı belirtilen ve aynı araç ile eve gelen Oğuzhan' ın annesi Gülendam Onat ' ta iki kurşun  ile yaralandı. yaralı Gülendam Onat Nazilli Devlet hastanesine kaldırılarak ameliyata alındı ve durumunun iyiye gittiği belirtilmektedir. Ancak saldırıda kalbine gelen kurşun ile Oğuzhan Onat' ın olay yerinde yaşamını syitirdiği belirtilmektedir. Olay ilçede büyük üzüntü ve kaygı yarattı. Saldırının siyasi bir nedeni olmadığı, kadın meselesi yüzünden yapıldığı  belirtilmektedir. Saldırgan' ın 2 yıl kadar önce ilçemizde Karadeniz fırının açan  ve ortaklarından olan Diyarbakır ' lı S. Ç. olduğu da bildirilmektedir.Bu kişi  tarafından, bir süre önce birlikte yaşadığı bir kadından kaynaklanan nedenle bu cinayetin  işlendiği de ayrıca  belirtilmektedir. Saldırgan' ın pusu kurarak , beklediği ve saldırıyı gerçekleştirdiği anlaşılmaktadır. Saldırgan' ın daha önce de fiili bir saldırısı olduğu  ancak olayın  büyümedin sona erdiği de belirtilmektedir. Olay dan sonra saldırgan' ın saldırıyı gerçekleştirdiği aracının Tavas ilçesinde bulunduğu belirtilmektedir. Katilin Akyaka üzerinden karacasu ve Tavas a ulaşmış olabileceği ve oradan da Antalya bölgesine gidebileceği de belirtilmektedir. Geniş çaplı soruşturma sürdürülmekte ve arama çalışması da yapılmaktadır. Oğuzhan Onat, bu gün öğle namazından sonra toprağa verilecektir.
 | Puan: 1 / 1 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

Mehmet { 19 Ekim 2010 22:29:28 }
nooluyo benim memleketime yahu
Tansu nun dediğine katılmamak elde değil,
benim en kötü dediğim an gordilyonun dozu kaçırıp çarşıda bağırmasıydı, nooldu oralara allah aşkına
off off
boza { 25 Eylül 2010 20:30:10 }
okul arkadasim di cok uzuldum yattigin yer cennet olsun ailene allah sabir versin
tansu { 21 Eylül 2010 23:39:19 }
yoktu böyle şeyler bizim bozdoğanımızda yoktu anlayan anladı
cenap şahabettin { 19 Eylül 2010 12:07:35 }
her ne sebepten olursa olsun genç Bi hayat sona ermiş bi ocak yasla dolmuktur.0ğuza Allahtan rahnet acılı ailesine başsağlığı dilerim
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle