AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2787792 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Rasim Menteşe Yurdu İnternet sayfası oluşturdu

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 2 Yorum | Okunma 1220 Okunma | Yazar Yazan: emin | 24 Ağustos 2010 17:50:21

Rasim Menteşe Vakfına ait öğrenci konukevi , hem kayıtlara başladı hemde internet sayfası oluşturarak yeni bir hizmet daha oluşturdu. Konukevine " www.rmvyurdu.com " adresinden ulaşabilirsiniz.

Rasim menteşe Vakfı öğrenci yurdu _ konukevi artık  internet ortamında.Oluşturulan sayfaya giriş yaparak yurt hakkındaki her türlü bilgiye ulaşmak mümkün olacak. Ayrıca öğrenciler site üzerinden kayıtta yaptırabilecek. Bu durum özellikle üniversite de okuyan öğrenciler için önemli bir kolaylık sağlayacak.
 | Puan: 1 / 1 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

Alper { 27 Ağustos 2010 19:18:46 }
Bozdoğan Belediyesi'nin üzerinde yer alan sosyal tesisde meşrubat fiyatlarının diğer işletmelere göre oldukça pahalı olduğuna tanıdık oldum. Marketlerde bile kola 1.25tl'ye satılırken burada kola 2liraya; soda dışarıda 75ykr'ye satılırken burada 1.50tl'ye satılmaktadır. Özellikle süper lig karışılaşmalarının olduğu günlerde fiyatların dışarıya göre bu denli
pahalı olması bir Bozdoğanlı olarak beni rahatsız etmektir ve bu durum diğer insanlardan da tepki görmektedir. Başında "sosyal" kelimesinin bulunduğu belediyeye ait bir kurumda fiyatların dışarıya göre oldukça pahalı olması düşündürücü bir durumdur. Bu konuda siz yetkililerden yardım istiyoruz. Fiyatların bir an önce düşürülmesi dileği ile...Hayırlı ramazanlar.
Yusuf N. { 24 Ağustos 2010 23:28:20 }
Sitede yer alan "Bozdoğan Şivesi" sayfasına kaynak belirtilmesini rica ederim. Çünkü o bilgiler zaman içinde bozdogan.org kullanıcıları ile birlikte genişletilmiş bilgilerdir. Saygı gösterilmesi gerekir.
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle