AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2431993 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Hikmet Saatçi il başkanlığına resmen aday

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 2 Yorum | Okunma 868 Okunma | Yazar Yazan: emin | 04 Mart 2010 11:35:48

Dün CHP İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısı ile Hikmet Saatçi CHP İl Başkanlığına adaylığını resmen açıkladı. Açıklama da Belediye bş. Tümer Apaydın, Çine bl. Bş. Osman Aydın ile Karacasu, Sultanhisar, Koçarlı, Çine , Karpuzlu ve İncirliova ilçe başkanları ile ilgi genel meclisi ve il yönetim kurulu üyeleri bulundu.

Hikmet Saatçi basın açıklamasında 7 mart günü yapılacak il kongresinde il başkanlığına aday olduğunu, partisinin en az 4 milletvikililiği kazanma amacında olduğunu, sevgi saygı ve kardeşliği ön planda tutacağını, milletvekili adayı olmadığını, örgütün adayı olarak çıktığını ve milletvekilliği seçimlerinde de ön seçim için çalışma yapacaklarını, kimseye de verilmiş sözleri olmadığını belirti. Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Saatçi ' nin açıklaması sırasında CHP Bozdoğan İlçe örgütününde önemli desteği vardı. Saatçi , diğer iki aday Ahmet Öztürk ve tunç Aytur karşısında daha şanslı görülüyor.  Küçük ilçelerin birleşmesi ile önemli bir güç dalgası yaratan Saatçi ve ekibinin her ilçede önemli desteği bulunrduğu ve ve merkez de de yine ciddi bir oy alacağı da belirtilmektedir.
 | Puan: 1 / 6 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

hüsamettin coşkun öztürk { 05 Mart 2010 02:34:43 }
başarılar hikmet bey . umarım ilçemiz kazanır. yolun açık olsun
Ramazan Topoğılu { 04 Mart 2010 14:27:21 }
Kazanması, istikrarlı ve başarılı olması ilçemiz açısından yararlı olacaktır. Hatta öteki partiler için de temsil kabiliyeti yüksek kişilerin il başkanlığına aday gösterilmeleri, seçilebilmeleri Bozdoğan'ın hep lehine olacaktır.

Yeter ki düzeyli biçimde temsil etsinler.
Başarılar dilerim.
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle