AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2796367 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Emniyet Amirliği 2- Esnafspor 2

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 4 Yorum | Okunma 967 Okunma | Yazar Yazan: emin | 22 Kasım 2009 18:42:56

İlçemiz Emniyet Amirliğinin çalışması sonucu düzenlenen dostluk maçında İlçe Emniyet Amirliği Takımı ile Esnaf ve Serbest Meslek sahiplerinden oluşan takım 2-2 berabere kaldı. Cumartesi günü İlçe futbol sahasında tam saha ve yarımşar saat 2 devre oynanan maçta güzel görüntülerde yaşandı. Maç öncesi görüntüler ayın foto galerisinde Salıdan sonra yer alacak.

Emniyet Amiri Ruhi Yıldırım tarafından düzenlenen dostluk maçında Esnaf Takımını Emin Koyunoğlu organize etti. Cumartesi günü saat 14.00 da oynanan ve çekişmeli geçen maçta dostluk ve arkadaşlık ön plandaydı. Emniyetspor takımının yıldızı Salih attığı 2 gol ile maça damgasını vururken Esnafspor takımında da Yılmaz Topaloğlu etkili oynadı. Yılmaz ve frikikten İsmal' in attığı  gollerle 2 gol bulan Esnafspor takımında Bl. Bş. Tüğmer Apaydın/' da yer aldı ve maçtan sonra Bozdoğan gazozu ikram edildi.. Maça polis aileleride yoğun ilgi gösterdi. Katılanların tamamınca yeni maç düzenlenmeside istek olarak dile getirildi. Havaların iyi olduğu bir zamanda daha da geniş katılım ile yeni bir maçta planlanmakta...Maç öncesi görüntüler Salı dan itibaren ayın foto galerisinda yer alacak.
 | Puan: 10 / 1 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

ismail polis { 04 Aralık 2009 23:54:52 }
büyük kaptan dadaş salih gollerinin devamını bekliyoruz.kim tutar seni bas gaza,bozdoğan emniyet seninle gurur duyuyor.
bozdoğanemniyetin takım kaptanı sahanın yıldızı attığı gollerle takımını sırtlayan dadaş lar diyarınnın gözde insanı salih abiyi yürükten kutluyorum hakkında yapılan eleştirileri aşırı taraflı ve kıskançlıktan yazılmış gaf olarak değerlendiriyorum. kral salih abi bozdoğan emniyet seninle gurur duyuyor iyiki varsın yediğin cağ kebabları sana helal olsun kıskananlar çatlasın
seni eleştirenleri sahada görmek isteriz lafla peynir gemisi yürümez
hamit { 25 Kasım 2009 18:55:45 }
22 POZİSYONDAN 2 SİNİ GOLE ÇEVİREN SALİH KARDEŞİMİZİ KUTLUYORUZ
hamit { 24 Kasım 2009 09:38:24 }
üç ay sonra sahalarda yenilmeyerek büyük moral bulan Salih arkadaşımızı kutluyoruz.Darısı halı saha maçalarına...
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle