AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2632125 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

4 köyümüze asfalt çalışması

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 1 Yorum | Okunma 924 Okunma | Yazar Yazan: emin | 11 Mayıs 2009 13:51:05

İl Genel Meclisinin Mayıs ayı toplantılarında 4 köyümüze asfalt yapımı ile ilgili karar alındı. Alınan karar göre Ziyaretli köy yolunun 2. kat asfalt çalışması, Kızılcaköy köy yolunun 2. kat asfalt çalışması, Sırma - Örtülü arası 2. kat asfalt çalışması ve Alhisar köyü ile Memişler Mahallesi asfalt çalışmaları haziran ayı içinde yapılacak.

İl Genel Meclisinde Mayıs ayı toplantısında alınan karar ile 3 köyümüzün bozulan asfaltlarının yapımı için alınan kararlar onaylanarak işleme girdi. İl Genel Meclisi üyemiz İsmail Kaya' dan aldığımız bilgiye göre, Ziyaretli, Kızılcaköy ve Örtülü Köylerinin bozulan asfalt yollarının yapımı için daha önce yapılan proje çalışmaları İl Genel meclisinde onaylandı. Memişler mahale yolununda asfaltlanması  kararı alındı. Ayrıca Kemer yolunun , su seviyesinin yükselmesi nedeni ile gözük olan kısmının yapımına da karar alındı. kararlar haziran ve temmuz aylarında uygulamaya konulacak.
 | Puan: Henüz oy verilmedi / 0 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

bilal baştosun { 28 Ocak 2010 16:45:28 }
alhisar köyü memisler mahallesı arası asvalt kararını cok sevındık
yıllardır kış aylarında sankı ayrı bır devletmısız gibı köy mahalle arası erişilmez ulasılmaz bır vakaydı... eger bu yollar dahada genısletilebılırse zamanla bozdogan mugla minübüs hattı bu yoldan ulasım daglayabilır çünkü kamıslar kakkalan yaka kazandere alhisar köylerinın ulasımsıkıntılarını bır nevi çözmüş olabiliriz memisler
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle