AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2766531 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Seçime dört gün kaldı

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 2 Yorum | Okunma 1128 Okunma | Yazar Yazan: emin | 25 Mart 2009 09:54:19

Seçim de artık son dönemeçe giriliyor. Adaylar ve partiler seçim çalışmalarını sürdürüyor. Partiler mahalle toplantıları ile ve ev ve işyeri ziyaretleri ile çalışmalarını sürdürüyor.

Yorum ve haber yapmayacağız demiştik. Bunu uyguluyoruz. Her seçim döneminde olduğu gibi adaylar ve partiler çalışmalarını yoğunlaştırarak sürdürüyor. Akşamları , mahalle toplantıları şeklinde gerçekleşen son hafta etkinlikleri seçimi kimin alacağı konusunda en önemli göstergeler olarak kabul ediliyor. Bu yıl , diğer seçimlerden farklı olarak, her akşam düzenlenen konvoylar yok. Uzak mahallelere ise araç ile gidilmesi zorulluluğu var. Bu da konra çalınmadan , araçlara binilip gidilmesi şeklinde gerçekleşiyor. Bu nedenle seçim daha sessiz, sakin, gürültüsüz ve çevreyi kirletmeden gerçekleştiriliyor. afişler bile heryere asılmadı. Belirli yerlerde asıldı . Okullar caddesinin Tarım Kredi üstü, ve Muğla Caddesi ile garaj arası ise gelin gibi süslendi. Gündüzleri yapılan çalışmalar da szon derece sessiz gerçekleşiyor. Anons arabaları da çok rahatsız edici değil. Seçim nasıl mı geçiyor. Bunu yazmayacağım. Özür...Ancak nasılsa herkesin bir tanıdığı var ve herkes bu konuda bir fikir sahibi. Arayıp sormanız mümkün olduğundan buda sorun oluşturmaz düşüncesindeyim. Ancak bu seçime damgasını vuran en önemli olaylardan biri ise eski belediye başkanları Mustafa Sarıoğlu ve Zeki Bağcı' nın, MHP yi açık olarak desteklemeleri, miting ve kahve toplantılarında konuşmaları ve destek vermeleri...( Bu haber ile ilgili yorum da yayınlanmayacaktır...)
 | Puan: Henüz oy verilmedi / 0 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

Naile PANK { 27 Mart 2009 12:04:01 }
Emin bey,
İmla hataları hakkında bu kadar eleştiri geliyor. Sizden buna yeni bir bakış açısı getirmenizi istesem :))) Mesela hukuk dilinde kullanılan yığınla Osmanlıca terim var. Bir sonraki haberi bu dille yazsanız, okuyanlar da çözmeye çalışsa. İmla hatasımı önemli yoksa kullanılan dilmi onun üstüne kafa yorsalar biraz. Ne dersiniz denemeye değmezmi? :)))
Not: İsterseniz bunu yayınlamayın tamamen size özel bir mesaj olarak alın ve okurlara bi, bir nisan şakası hazırlasanız böyle ne güzel olurdu. Seçim sonuçlarını Osmanlıca olarak yazmak ne güzel olurdu :))
Sevgilerimle.
ipek { 26 Mart 2009 20:39:38 }
bide şu haberleri yazarken imla kurallarına uysanız ne güzel olur.............YANIT: İPEK HANIM. BAKIN BİR CÜMLEDE 2 TANE İMLA HATANIZ VAR.ÜSTELİK YOĞUN İŞİNİZ DE YOK. BEN İSE OLDUKÇA YOĞUNUM VE BİRÇOK YAZI YAZMAK ZORUNDA DA KALIYORUM.BENİ ANLALAYABİLİYORMUSUNUZ ACABA.. İLGİNİZE DE TEŞEKKÜRLER...EMİN K.
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle