AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2632119 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Zeki Bağcı Demokrat Parti adayı gibi

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 1 Yorum | Okunma 1458 Okunma | Yazar Yazan: emin | 13 Ocak 2009 10:03:11

Geçen hafta yaşanan bir gelişme ile Zeki Bağcı' nın Demokrat partinin belediye başkanı adayı olması yönünde gelişmeler yaşandı.DP. MKYK üyesi ve Aydın İl Yöneticilerinin katıldığı Bozdoğan ziyaretinde bu yönde karar alındığı belirtiliyor. Ancak henüz kesinleşen bir durum yok. Bu arada Nazilli ' de de adaylar belirlenmeye başlandı. MHP. de Haluk Alıcık aday olarak gösterildi. AKP. de ise Ticaret Odası bş. Mehmet Gacar' ın adaylığının kesinleştiği ve Esat Ergüler' in Kuşadası AKP. adayı olarak gösterildiği belirtilmektedir.Nazilli CHP ise büyük ihtimal hafta sonuna kadar netleşecek.

Demokrat Parti İl yöneticilerinin ve Merkez karar Yüdütme Kurulundan katılan bir veya birkaç üyenin Bozdoğan' a gelerek Zeki Bağcı' yı belediye başkan adayı olarak ikna ettiği belirtilmektedir. Bilindiği gibi son seçimler öncesinde zeki bağcı Demokrat Partinin belediye başkanı ve sonrasında da adayı idi. AKP. ise Şule Özsoy ile yola devam edecek denmekte ancak bu konunun da henüz resmen açıklanmaması da bazı soru işaretleri yaratmakta. MHP Bozdoğan ise aday arayışlarını  sürdürüyor ve bir kısım MHP. li eski ve yeni yönetici de de AKP ile birleşme yollarını araştırmakta ise de bu konudan partinin zarar gördüğü de gelen bilgiler arasında. Nazilli ise netleşmeye başladı. AKP nin nazilli adayı Ticaret Odası Başkanı Mehmet Gacar oldu. Esat Ergüler ise Kuşadası adayı olarak gösterildi. Böylelikle Nazilli ' de hem milletvekili Ertürk' ün ve ilçe yönetiminin desteklediği Önder kırlıoğlu aday gösterilmedi, hemde İlçe yönetimine karşın Esat Ergüler aday gösterilmeyerek sanki orta bir yol izlendi ve kimsenin dediği olmadı gibi gözükmekte , olay bu şekilde yorumlanmaktadır. MHP nazilli adayı ise haluk Alıcık olarak geçen haftalarda açıklanmıştı. Nazilli ' de sevilen ve tanınan bir isim olan haluk Alıcık, geçen süre içinde yoğunlaştırdığı çalışmaları ile seçimlerde bir hayli iddialı bir konumda. MHP Nazilli teşkilatı , AKP adayınının kendileri için iyi olduğu görüşünde bilgisini almaktayız.  CHP adayı da eğer güçlü olan aday olmaz ise MHP Nazilli de seçimi almaya çok yakın. Esat Ergüler ise Kuşadası adayı olmaktan dolayı çok mutlu olmadığı ve Nazilli yi istediği bildirilmektedir. Hayırlı olmasını dileriz.
 | Puan: 10 / 1 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

belgin { 13 Ocak 2009 13:58:16 }
zeki bağcının demokrat partiden aday olmasıyla birlikte bozdoğan seçimlerine renk gelecektir. Tüm adaylara başarılarancak oyum aday olursa zeki beye.
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle