AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2431973 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Anket sonuçlarımızdan Tümer APAYDIN'a güvenoyu çıktı

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 4 Yorum | Okunma 1011 Okunma | Yazar Yazan: emin | 06 Ocak 2009 09:52:04

Cuma günü başlatıp Pazartesi günü sona erdirdiğimiz Belediye başkanlığını kim kazanır anketimiz sonuçlandı. Ankette 139 oy kullanıldı. Bu oyların 92 tanesi CHP, 25 tanesi AKP 12 tanesi DP, 9 tanesi de MHP oldu. Anket sadece bir fikir vermek veya almak içindi. Asla böle bir dağılım olur iddiasında da değil. Ancak genel olarak anketten Tümer Apaydın' a güvenoyu çıktığı sonucuna varılacağı kanısındayız.

Yapmış olduğumuz 3 günlük ankete 139 katılım oldu. Bu katılım küçük olmayan ve bir fikir verecek bir anket oldu kanısındayız. Anket sonuçlarına göre CHP  ve dolayısı ile adayı Tümer Apaydın yüzde 66 oy almayı başarmış görünüyor. Ankette AKP yüzde 18 oy ile 2. sırada bulunuyor.

Anketimiz kuşkusuz bir ölçü değil. İnternette oy verenler ile özellikle ilçe dışından oy verenlerin olduğunu düşünürsek sonuçların çok daha değişeceğini söylemek mümkün. Ancak ilk izlenim olarak Tümer Apaydın nezninde Cumhuriyet Halk Partisi'ne ciddi bir güven ortamının olduğunu söyleyebiliriz. Seçim atmosferine artık girildiği şu günlerde seçimin ve sonuçlarının ilçemiz için hayırlı olmasını diliyor ve tüm adayların, kazanımlarla ve kırılmadan bir seçim süreci yaşamasını diliyor ve başarı diliyoruz.

 | Puan: 5,5 / 10 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

İSMAİL ARIKAN { 11 Ocak 2009 21:49:35 }
güzel memleketimizin başına TÜMER APAYDIN dan başka aday göremiyorum ve her zman destekçisi olmaktanda gurur duyuyorum..
NEDİM ALTINOK { 08 Ocak 2009 16:55:48 }
SEÇİMLERİN KAVGASIZ GÜRÜLTÜSÜZ HUZUR ORTAMINDA GERÇEKLEŞMESİNİ TEMENNİ EDER TÜM ADAYLARA BAŞARILAR DİLERİM.ALTINOK ZÜCCACİYE
erhan algan { 06 Ocak 2009 19:20:55 }
Seçimlerin Bozdoğanımıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim.Hangi arkadaşımız kazanırsa kazansın Bozdogan için elinden geleni yapacağına inanıyorum.Şu an görevde bulunan sayın Tümer APAYDIN'a bugüne kadar Bozdoğana yaptığı olumlu katkılarından dolayı teşekkür eder,kendisine ve seçime katılacak olan diğer adaylara başarılar dilerim
mehmet dündar köse { 06 Ocak 2009 19:00:49 }
Bozdoğan halkı İyiyi-kötüyü,güzeli-çirkini,başarılıyı-başarısızı ayırt edecektir.Bozdoğan'a yapılan hizmetler gözönündedir.Bozdoğan halkı nankör değildir.Yapılanı görmemezlikten gelmez.Hizmete devam.
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle