AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2666695 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

İSMET SEZGİN METEM OYUNCAK TOPLAMA KAMPANYASI BAŞLATTI

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 4 Yorum | Okunma 2003 Okunma | Yazar Yazan: emin | 23 Mayıs 2008 14:58:38


Bozdoğan İsmet Sezgin METEM Çocuk Gelişimi Bölümü Öğretmeni Sedanur BİNEKTAŞI ve 10/B sınıfı öğrencileri Bozdoğan'a bağlı köylerdeki anasınıfları ve öğrencileri için Kuşaklar Arası İletişim Projesi Oyuncak Toplama Kampanyası başlattı.Kampanyanın amacı, her çocuğun, oynadığı ve sevdiği oyuncaklardan birini kendi isteğiyle, “oyuncağı olmayan, tanımadığı arkadaşlara” bağışlamasıdır. Çocuk gelişimi Bölümü öğrencileri, hem halkımıza sosyal yardımlaşma bilinci kazandırmak hem de oyuncak alma imkânından yoksun olan çocukları sevindirmek amacıyla “Bir Çocuğu da Siz Sevindirin…”  ve “Her Şeyi Olan Çocuklardan Daha Az Şeyi Olan Çocuklara Uzanan Bir El…” sloganlarıyla yola çıktılar. Öğrenciler, kampanya çerçevesinde toplanan oyuncaklar dışında kendi el emekleriyle hazırladıkları minder, yastık ve bebek gibi çeşitli dolgu oyuncakları da gittikleri köylerdeki çocuklara hediye edecekler.

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Okul Müdürü Ahmet GÖKER; “Çocuk ve oyuncak birbiriyle özdeşleşmiş iki kelimedir. Oyuncaksız bir çocuk düşünülemez. Yani çocuğun gelişiminde oyuncağın rolü büyüktür. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin işbirliği içinde başlattıkları bu kampanya ile maddi imkânsızlıklardan dolayı oyuncak alamayan çocuklara uzanan bir sevgi eli olmanızı istiyoruz. Bozdoğan halkını bu sevinci paylaşmaya davet ediyoruz.” dedi.

Toplanan oyuncaklar, yaş grubuna göre ayrılacak, her biri Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri tarafından hediye paketi yapılarak köylerdeki anasınıfı öğrencilerine ulaştırılacaktır. Projeden Sorumlu Çocuk Gelişimi Öğretmeni Sedanur BİNEKTAŞI; “Çocukların yaşı büyüdüğü için kullanılmayan (ancak iyi durumda ve temiz olan) eski oyuncakları kampanyaya bağışlayabileceğiniz gibi yeni oyuncaklar alarak da bağış yapabilirsiniz. Bölümümüz tüm çocukları “paylaşmaya” davet ediyor. "Kuşaklararası İletişim Projesi Oyuncak Toplama Kampanyası",  her türlü katkıya açıktır. Şimdiden "oyuncaklarını paylaşan" tüm çocuklara ve ailelere teşekkür ederiz.” dedi.

26 Mayıs - 06 Haziran tarihleri arasında devam edecek olan kampanyayla ilgili bilgi almak için “0 256 414 20 70 – 0 256 414 12 30” numaralı telefonları arayabilirsiniz.

                

 | Puan: 10 / 8 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

Arzu { 02 Şubat 2010 13:54:31 }
ben emeği geçen herkesi kutluyorum.Oyuncaksız bir bireyin yetişmeyeceği inancımdan dolayı bu ay bende proje başlatıyorum.Herkesin kendi çevresinde böyle projelere katılmalarını isterim.
meskure { 30 Temmuz 2008 12:31:29 }
ablacım cok guzel bır proje senın kardesın oldugum ıcın cok mutluyum sana ve senınle emegı gecen herkezı tebrık ediyorum
İsa ULUSOY-Bedriye BOLAT { 02 Haziran 2008 21:42:52 }
Bugün okulumuza ulaştırılan oyuncakların toplanmasında emeği geçen herkese Başalan İ.Ö.Okulundaki ana sınıfı öğrencileri adına teşekkür ederiz.Öğrencilerimizin yüzünü güldürenlerin yüzleri daima gülsün.Yardımcı olanlardan Allah Razı Olsun.Sağolun.Başalan M.Y.Öğretmeni
Nilay { 23 Mayıs 2008 17:04:27 }
Ben de Nazilli'de Çocuk Gelişimi Bölümünde okuyorum ama biz böyle şeyler yapmıyoruz. Bu projeyi öğretmenlerime tavsiye edicem. Tebrikler Çocuk gelişimine ve öğretmenlerine...
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle