AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2666666 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Bozdoğaspor tesisleri tamamlanıyor

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 1 Yorum | Okunma 928 Okunma | Yazar Yazan: emin | 02 Mayıs 2008 09:35:43

Bozdoğan Belediyespor' a ait sosyal tesisler tamamlanmak üzere. 30 kişilik bir takımın kamp yapabileceği ve köylerden veya dışarıdan gelecek futbolcuların ağırlanabileceği, gerektiğinde misafirhane olarakta kullanılabilecek olan tesis tamamlandı. tesisin birkaç küçük işi ile içinin döşenmesi aşamasına gelindi. Tesis, futbol sahasının ve TOKİ evlerinin hemen yanı başında bulunuyor.

23 Nisan ' da çektiğimiz resimde de görüldüğü gibi, tesis çok amaçlı olarak yapıldı. tesisin alt katında hakem ve takımların soyunma odaları ve duşlar bulunuyor. Ayrıca bir malzeme odası var. Orta kat kulübün yönetim odası ile futbolcuların kafetaryası gibi düşünülen bir bölemden oluşur iken üst kat yatak odalarından oluşuyor. Bir tamını kamp yapması için gereken herşeyin olacağı tesis, ağustos ayında tamemen bitmiş olacak. Bozdoğanspor böylelikle önemli bir tesisini ve eksiğini tamamlamış ve 3 lige doğru emin adımlarla ilerleyen bir takım kimliğine de bürünmüş olacak. burada köylerimizden gelen genç futbol yeteneklerinin ve üniversitede okuyupta takıma katkı yapabilelecek oyuncuların barınmasınında sağlanması söz konusu olacak. Şenliklerde de misafirhane olarak hizmet vermesi mümkün olan tesis, belediyenin olanakları ile yapıldı.. Güzel tesisten dolayı ilgilileri kutluyor ve bu başarıların devamını diliyoruz..
 | Puan: 9,4 / 5 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

Mehmet Dündar Köse { 02 Mayıs 2008 22:37:15 }
Bozdoğan için büyük kazanç olan bu tesisleri,Bozdoğan'a kazandıran başkanımıza başarılarından dolayı kutluyor,teşekkür ediyorum.Hizmetlerinin artarak devamını diliyorum.
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle