AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2757189 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Başarılı öğrencileri Belediye , Çanakkale gezisi ile ödüllendirdi.

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 1112 Okunma | Yazar Yazan: emin | 01 Mayıs 2008 10:08:14

Milli Eğitim müdürlüğünce yapılan bir organizasyon ile Bozdoğan Belediyesi Sponsorluğunda, Okullarında Başarılı Olan 82 Öğrenci İle 13 Öğretmen Çanakkale Gezisine Gönderildi.Gezi, yararlı, eğitici ve güzel geçerken , giden herkes memnuniyetini dile getirdi.Gezi fotoğrafları Mayıs galerisinde yer alacak...

Bozdoğan Milli eğitim Müdürlüğü, okullarında başarı gösteren 82 öğrenciyi ve 13 öğretmeni Çanakkale gezisi ile ödüllendirdi. Geziye ilçedeki 3 lise ile 3 ilköğretim okulunun başarılı öğrencileri katıldı. 28 Nisan Pazartesi akşamı iki otobüsle yola çıkan öğrenci ve öğretmenler, ertesi gün Çanakkale Savaşı’nın yapıldığı o kutsal toprakları, o şehitler diyarını ziyaret ettiler.   

 

Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen gezinin sponsorluğunu Bozdoğan Belediyesi yaptı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organize ettiği gezide, öğretmen ve öğrenciler duygusal anlar yaşadılar.

 

Gezi çerçevesinde; Seyit Onbaşı Anıtı, Şehitler Abidesi, Meçhul Asker Anıtı, Sargı Yeri Şehitliği, 57. Alay Şehitliği, Conkbayırı Siperleri ve Anıtları, Çimenlik Kalesi, Nusrat Mayın Gemisi’nin aynı ölçütlerdeki maketi ve daha bir çok yer ziyaret edildi.

 

Deneyimli rehberler nezaretinde yapılan gezinin tüm ihtiyaçları, Bozdoğan Belediyesi tarafından karşılanırken, geziye katılan öğrenciler ve öğretmenler Belediye Başkanı Tümer APAYDIN’a teşekkür edip minnet duygularını dile getirdiler.

 

 Geziye katılan öğretmen, idareci ve öğrenciler, gezi ile ilgili olarak mutluluklarını ve düzenleyenlere teşekkürlerini ilettiler. Gezinin çok yararlı olduğu ve gidenlerin hepsininde yaşadıklarından , gördüklerinden ve öğrendiklerinden son derece etkilendikleri de belirtilmektedir. Gezi ile ilgili resimler mayıs galerisinde yer alacaktır.

 | Puan: 10 / 3 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle