AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2787801 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Okullarınmız yıl sonu etkinlikleri ve başarıları artarak sürüyor

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 4 Yorum | Okunma 1552 Okunma | Yazar Yazan: emin | 07 Nisan 2008 13:56:44

Cumhurbaşkanımız Abdullah GÜL'ün Önderliğinde Başlatılan "Türkiye Okuyor" Kampanyası Çerçevesinde Bozdoğan Anadolu Lisesi Öğrencileri Köy Okullarını Ziyaret Etti. Fatih İlköretim Okulu 1. sınıfları okullarında Okuma bayramı yaparken, Fatih ve Merkez İlköğretim Okullarının öğrencileri Aydın çapındaki etkinlik ve yapışmalarda ödüller kazandılar...Eğitimde Aydın çapında ses getiren Bozdoğan, örnekle gösterilen eğitim kurumlarına ve eğitmenlerine sahip olmakla artık övünüyor.

Bozdoğan Anadolu Lisesi öğrencileri, “Türkiye Okuyor” kampanyasına destek olmak ve ilköğretim öğrencilerini okumaya teşvik etmek amacıyla Kütüphanecilik Haftası etkinlikleri kapsamında Güvenir Köyü İlköğretim Okulunu ve Örencik Köyü İlköğretim Okulunu ziyaret etti.

Sponsorluğunu Diş hekimi Kerami METİN’in yaptığı gezide Bozdoğan Anadolu Lisesi öğrencileri Bozdoğan ve Nazilli’deki kırtasiyelerden aldıkları kitap ve kırtasiye malzemelerini Örencik ve Güvenir Köyü’ndeki öğrencilere hediye ettiler. Toplumsal yardımlaşma duygusunun günden güne zayıfladığı toplumumuzda Bozdoğan Anadolu Lisesi öğrencileri büyük bir yardımlaşma örneği sergileyerek ilköğretim öğrencileriyle kardeşlik duygusunu pekiştirdiler.

Gezi programı çerçevesinde Diş Hekimi Kerami METİN, tüm öğrencilerin diş taramasını yaparak öğrencileri diş sağlığı konusunda bilgilendirdi. Gezi sonunda davetimizden dolayı memnuniyetini dile getiren METİN, böyle bir faaliyetin içinde yer almaktan mutluluk duyduğunu ve her zaman hayırlı işlerin içinde yer alabileceğini ifade etti.

Geziye katılarak destek olan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nadir COŞKUN ; “Bu tür faaliyetler eğitimde yeni ufuklar açıyor. Bu nedenle ilçemizde bu tür faaliyetlerin artırılması için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak okullarımızın yanındayız.” dedi.

Bozdoğan Anadolu Lisesi, kendi bünyesinde başlattığı okuma etkinliklerini tüm ilçeye yaymak amacıyla Kütüphanecilik Haftası’nda Merkez İlköğretim ve Fatih İlköğretim okullarında 1. sınıf öğrencilerine kitap hediye etti. Ayrıca Bozdoğan çarşısında kitap okuma eylemi de yapan öğrenciler, herkesin kitap okuması gerektiğini, ülkemizin okuyarak kalkınabileceğini belirttiler.

İlgili fotoğrafları görmek için tıklayınız
 | Puan: 10 / 4 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

Deniz D. { 17 Nisan 2008 23:02:14 }
Bozdoğan'ımızda böyle duyarlı öğretmen ve öğrencilerin olduğunu bilmek bizleri mutlu ediyor.Etkinliklerinizi severek takip ediyorum.Emeklerinize sağlık.Başarılarızın devamını diliyor ve en güzel dileklerimi gönderiyorum sizlere B.A.L Ailesi..
mesut { 16 Nisan 2008 20:14:18 }

bu başarınız bozdoğanlı olarak beni ve ailemi çok mutlu etti sizi tebrik ediyorum ve kutluyorum...   

ahmet kömür { 11 Nisan 2008 13:58:16 }
okulumdaki emegi gecen herkesi bu etkinlikten dolayı kutluyorum bal lı olmak ayrıcalıktırr..
HÜMMET UZER { 07 Nisan 2008 20:33:10 }
BOZDOĞAN ÖĞRENCİLERİNİN OKUMA KAMPANYASINA KATILMALARINA ÇOK SEVİNDİM KÜÇÜK ÇOCUKLARIMIZI OKULLARA GÖNDERELİM DİYORUM
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle