AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2431968 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

Kaymakamlık internet sitesi yenilendi

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 1 Yorum | Okunma 1117 Okunma | Yazar Yazan: emin | 11 Mart 2008 15:13:24

Bozdoğan kaymakalığına ait internet sitesi olan "www.bozdogan.gov.tr" adresindeki site yenilendi ve güncellendi. Kaymakam Bülent Tekbıyıkoğlu" nun ilgi ve gayreti ile yenilenen sitede birçok bilgi bulunmakta. İyi bir ziyaretçi sayısına da sanih olan site de bazı ek çalışmalarda önümüzdeki günlerde eklenecek..

Bizim siteye rakip bir site daha gelişmekte. İşin şakası ama gerçekten güzel ve emek verilmiş bir site olan Kaymakamlığa ait site, Bozdoğan hakkında ve idari yapı hakkında birçok bilgiyi , fotoğrafı da bünyesinde barındırıyor. Bu özelliği ile arada bir mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yer..Emeği geçenleri kutluyor ve uzun ömürlü olmasını diliyoruz...
 | Puan: 5,8 / 4 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

Mustafa YILMAZ { 12 Mart 2008 21:46:02 }
Saygı değer hocam'a burda sevgilerimi sunuyorum. Gerçekten bir web site ancak ve ancak bu kadar güzel olur tebrikler. İlçemizi o kadar net bir şekilde ifade ediyorki anlatamam, büyük emek sarfedilmiş gerçekten. Sevgili hocam eğer bu yorumum üzerinden bana ulaşabilirse şayet, şahsıma ait olan www.mycicegim.com hakkında görüşmek isterim, özellikle görsel açıdan bakıldığında çok masum duran sitemin eksiklerinde bana yardımcı olacağına inanıyorum.
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle