AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2486061 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

TOKİ COŞKUSU

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 1 Yorum | Okunma 1070 Okunma | Yazar Yazan: emin | 05 Ocak 2008 10:56:00

Dün TOKİ kuraları çekildi. Kültür merkezini tamamen dolduran katılımcılar sorularına da tatminkar yanıtlar buldukları gibi birçok katılımcının gözlerinin dolduğu, bir kısım bayanında sevinçten ağladığı gözlenir iken ev sahibi olmanın mutluğu ve heyecanının katılımcıları sardığı gözlendi. En az 10 kişinin vazgeçme durumunda sıra beklediği de belirtiliyor.Evler Temmuz ayında teslim edilebilecek.

Kura çekimine katılımcıların nerede ise tamamı katılır iken kura çekimine Belediye Başkanı Tümer Apaydın ile TOKİ yetkileri ve İnşatı yapan firma yetkilileri katıldı. Katılımcıların tereddüt ettiği birkaç soruda yanıtını bulurken, kaloriferli, alçı duvarlı, çevre düzenli, depreme dayanıklı binalarda ev sahibi olmanın hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi de birçok kişinin sevinç gözyaşı dökmesine neden oldu. Oldu çünkü herkes birgün kendi evinde yaşamak mister ve bu en büyük hayalidir insanların. Şirket yetkililerinin , evleri Temmuz da hatta Haziran da bitireceklerini belirtmeleri de ayrı bir heyecan yarattı. Çünkü 3+1 de dahi nerede ise eve girdikten sonra ödeme başlayacak. HAYIRLI OLSUN....... 
 | Puan: 3,4 / 5 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

HASAN KÖSEOĞLU { 06 Ocak 2008 22:10:43 }
Tokiye girdiğim için memnunum. Ama komşularımın kimler olduğunu bilmiyorum. İsim listelerini ve katlarını sitenizde yayımlarsanız sevinirim.
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle