AKP ve ATATÜRK Devamı...

İSTATİSTİKLER

7 kategori altında, toplam 2332 haber bulunmaktadır.
Bu haberler toplam 2486088 defa okunmuş ve 2346 yorum yazılmıştır.

Arama ARAMA


Foruma son eklenenler gelecek

TOKİ kuraları bu gün saat 13.00 da çekiliyor

Kategori Kategori: Güncel | Yorumlar 2 Yorum | Okunma 1153 Okunma | Yazar Yazan: emin | 04 Ocak 2008 10:38:16

TOKİ de kuralar vbu gün çekiliyor. saat 13.00 da Belediye Kültür merkezindeki kura çekimi sonrasında , kuraya göre fiyatlandırmalarda belli olacak.

Bu günkü kura çekimi sonrası herkes konutunun yerini öğrenir iken fiyatınını da tam olarak öğrenmiş olacak. Konutlar bu yıl sonunda teslim edilecek. Hayırlı olmasını dileriz.
 | Puan: 1 / 3 Oy | Yazdyrylabilir SayfaYazdır

Yorumlar

emre { 06 Ocak 2008 20:30:09 }
DOST kardeşim bu endişen nedenini anlam vermek gerçekten çok zor istanbul izmir gibi büyük yerleşim yerlerinde yaşamıyoruz 2+1 konut kura çekiminde hemen hemen her yüz tanadıktı ve bu yüzlerde kendilerinin üzerinde tapulu ev olduğunu düşünmüyorum kura çekiminde bulundunuzmu bilmiyorum ama bulunmuş olsaydınız ciddi teredütlere kapılmazdınız .bu arada sayın başkanımıza sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum başarılarının devamını diliyorum bizleri yanlız bırakmadığı için..
başarıya çamurla deyil alkışla cevap vermek gerekir
saygılar..
DOST { 04 Ocak 2008 18:04:48 }
K2 tipi konut alıcısının “kendisinin, eşinin veya velayeti altındaki onsekiz yaşından küçük çocukların üzerinde tapuya kayıtlı konutu olmadığını beyan eden ve daha önce Toki’den konut almamış olan” şartlarını haiz kişilerden belirlenmesi belediye yükümlülüğündedir. Ancak kat irtifakı veya kat mülkiyeti tesis edilmemiş olanlar bu hüküm dışında tutulacaktır.


yukarıda yazan hüküm burada uygulanıp uygulanmadığı konusunda ciddi teredütlerimiz var bir açıklama olursa seviniriz. YANIT: BU TÜR SORULARI BELEDİYE İNT.SİTESİNE YÖNELTMENİZİ RİCA EDERİZ. BÖYLE BİR SORUN KATILIMCININ KENDİSİ İLE İLGİLİDİR.
Diğer Sayfalar: 1.

 

Yorum YazınKalynYtalikAltçizgiliLink  
Simge Ekle